SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Elo.Lece dziś jakieś odżywki przykupić,ćwicze miesiąc i trzymam diete.co polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
narazie to mi wystarczy:) nie mam zamiaru startować z kreatyna po miesiącu jak niektórzy....na to tez przyjdzie czas ale nie w ciągu najblizszych 6 miechów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17154
wydaje Ci sie ze miesiac to duzo i juz jest sens leciec na czyms, pasuje wyrobic swoja sile oraz technike a pozniej ogarnac jakies suple takie jest moje zdanie :D mowiac krotko za kilka miechow mozna myslec o suplach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
nie chce czekać kilka miechów.chce kupić sobie atlas niedługo i tyrać w domu.wiec jak z tymi suplami? gainer737 jest dobry?chce złapać troche masy a w pracy czasami nie moge zjeść posiłku wieć po to białka potrzebuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17154
ta wypowiedz zmienia torche ;d ten gainer nie jest doby radze dolozyc troche i kupic jakiegos lepszego gainera, bulika, witaminy, bcaa, na kreatyne troche wczesnie

Zmieniony przez - jacu90 w dniu 2010-11-10 11:34:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699560
udaj się do działu odżywianie
poczytaj tematy podwieszone a potem biegnij do sklepu po składniki do swojej diety
żadnych suplementów nie potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
ale napisałem przecież że w robocie nie bardzo moge czasami trzymać diete i zjeść posiłek.wiec musze astąpić jakąś odżywka...moge prosić pełne nazwy tych odżywek i orientacyjne ceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
najlepszym wyjsciem bedzie up your mass

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
mutant, uym, mass xxl, carbo+bialko

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
mutant nie, jak chcesz odżywkę na zastąpienie posiłku to chyba najlepszym wyjściem było by torba brązowego ryżu + 30g wpc, bo jak nie jesteś ekto i będziesz regularnie popijał zamiast posiłku gainera to jest możliwość, że zaleje Cie fatem

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
ja mam nature chudzielca :D dziś kupiłem gainera 1 hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Gainer może być jako uzupełnienie diety.Z takim stażem nie brał bym na Twoim miejscu nic więcej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwanie cyklu kreatyny

Następny temat

Czy mozna mieszać odżywki?

WHEY premium