SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2073
a warto brac po oct jakis booster testosteronu np novedex czy lepiej odpuscic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
warto

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Warto dołączyć jakiś booster, gdyż na odbloku możesz poczuć lekki spadek libido. Ja pod koniec odbloku dodałem TT (wiem jakie są opinie, ale mi pomogło) i w ciągu 2 tyg libido wróciło do formy z cyklu. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
bombik
a warto brac po oct jakis booster testosteronu np novedex czy lepiej odpuscic ??



novedex nie
cos lzejszego, novedex to atd wiec nadal ciaglnalbys mocna chemie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
mi dobrze pasuje axis-ht

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
To teraz widze coraz czesciej polecane jest branie hcg razem z propem pod koniec cyklu...kiedys chyba bardziej polecano hcg po zakonczeniu cyklu...
Macie jakies ciekawe badania co do brania razem z koncowka cyklu ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jak konczysz cykl enanem to masz 2 tyg na branie hcg zanim wejdziesz z clomidem
jak konczysz propem to musisz wbijac razem z hcg bo clom zaczynysz po 2-3 dniach
wiec nic sie nie zmienilo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pare lat temu uważano hcg jako środek odblokowujący i podawano go po upływie okresu półtrwania środka (np propa) jak obecnie sremy __ dzisiaj hcg daje się w cyklu lub przed sremami aby odpowiednio przygotować org. na odblok __ badań jest sporo na ten temat wystarczy wpisać w wyszukiwarke i masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
O to wlasnie mi chodzi co pisze 8x8....kiedys sermy razem z hcg ,pozniej pamietam zdania byly podzielone a teraz widze wszyscy sie trzymaja metody o ktorej piszecie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2073
a kiedy zaczac lykac booster w trakcie brania hcg czy po z clomem ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Epistane

Następny temat

Dragon Nutrition Pro-One

WHEY premium