SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

pytanie do znawcow:) SOGI!!!

Wysłana -
Witam jestem w 10tyg redukcji z tyg na tydzien zmniejszam ilosc wegli w diecie a dodaje stopniowo tluszczy i bialka. Treningu nie zmieniam raczej tylko przerwy krotsze miedzy seriami i zwiekszam ciagle ilosci aero. W tym tyg bede juz mial 0 wegli w diecie i zastanawiam sie czy robic jakies ladowanie wegli itp czy nie warto;>? A takze ciekawi mnie czy na tym etapie 1 cheat meal w tyg moze miec zly wplyw na diete? Podczas redukcji pozwalem sobie na 1razowe odstepstwo i nie narzekalem nei wiem czy na tym etapie moge sobie jescze pozwolic na takie odejscie od diety? ZA POMOC DAM SOGI:)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A jak u Ciebie z energią w ciągu dnia/na treningu i czy czujesz się dobrze zregenerowany?
Wysłana -
z energia nie narzekam wogole:) sila stoi w miejscu moze minimalnie spadla nie czuje sie wogole ospaly.Zastanawiam sie czy zrezygnowac z tych cheat meali i wprowadzic ladowanie wegli? Bo boje sie tak caly czas ciagnac bez wegli a jak zrobie takiego cheat meala zawsze spora dawka kcal i wegli jest
Wysłana -
1 cheat nie zrobi roznicy jesli bedzie w bilansie, a dobrze zrobi na psyche.
Dlaczego rezygnujesz calkowicie z wegli skoro na LC tluszcz leci a sila mowisz jest ok? tak czy owak przy zerowej ilosci wegli musisz robic ladowania.
Pozdro
Wysłana -
Możesz mi wyjaśnić jak doszedłeś do 0 ww co z warzywami?
Wysłana -
s.m.p.a

chodzi mi pewnie o wegle strawne,chodz w warzywach tez cos wystepuje,moze ich nie liczy..

jak jedziesz na 0weglach ladowania roz w celu nadkompensacji glikogenu
Wysłana -
Nie wiem generalnie cuduje, a z tego co widzę brak doświadczenia.
Wysłana -
wegli z warzyw nie licze:)moze ci powiedziec na czym polega to ladowanie? Kiedy i ile wegli mam zjesc za pomoc dam SOGa pozdro
Wysłana -
Słuchaj po pierwsze sogi nie są tu kartą zbytową po drugie ładowanie w granicach 8-12g na kg masy ciała ale o tym trzeba poczytać
Wysłana -
moze mi ktos powiedziec dokladnie na czym to ladowanie polega? w jakie dni ile wegli mam spozyc i jak wtedy trening wyglada? albo jakiegos linka podeslac z gory dzieki
Wysłana -
http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&hs=G6H&rls=org.mozilla:pl:official&&sa=X&ei=bdEoTJnhEdmh_AaC3viwBw&ved=0CB8QBSgA&q=ładowanie węglowodanów sfd&spell=1&cts=1277743445323 
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź