SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do znawcow:) SOGI!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Witam jestem w 10tyg redukcji z tyg na tydzien zmniejszam ilosc wegli w diecie a dodaje stopniowo tluszczy i bialka. Treningu nie zmieniam raczej tylko przerwy krotsze miedzy seriami i zwiekszam ciagle ilosci aero. W tym tyg bede juz mial 0 wegli w diecie i zastanawiam sie czy robic jakies ladowanie wegli itp czy nie warto;>? A takze ciekawi mnie czy na tym etapie 1 cheat meal w tyg moze miec zly wplyw na diete? Podczas redukcji pozwalem sobie na 1razowe odstepstwo i nie narzekalem nei wiem czy na tym etapie moge sobie jescze pozwolic na takie odejscie od diety? ZA POMOC DAM SOGI:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
białka koniecznie do 2,5g
tłuszcze możesz zostawić
to czy wyjdzie za dużo zależy od tego ile dodasz.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
A jak u Ciebie z energią w ciągu dnia/na treningu i czy czujesz się dobrze zregenerowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
z energia nie narzekam wogole:) sila stoi w miejscu moze minimalnie spadla nie czuje sie wogole ospaly.Zastanawiam sie czy zrezygnowac z tych cheat meali i wprowadzic ladowanie wegli? Bo boje sie tak caly czas ciagnac bez wegli a jak zrobie takiego cheat meala zawsze spora dawka kcal i wegli jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4392
1 cheat nie zrobi roznicy jesli bedzie w bilansie, a dobrze zrobi na psyche.
Dlaczego rezygnujesz calkowicie z wegli skoro na LC tluszcz leci a sila mowisz jest ok? tak czy owak przy zerowej ilosci wegli musisz robic ladowania.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Możesz mi wyjaśnić jak doszedłeś do 0 ww co z warzywami?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
s.m.p.a

chodzi mi pewnie o wegle strawne,chodz w warzywach tez cos wystepuje,moze ich nie liczy..

jak jedziesz na 0weglach ladowania roz w celu nadkompensacji glikogenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie wiem generalnie cuduje, a z tego co widzę brak doświadczenia.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
wegli z warzyw nie licze:)moze ci powiedziec na czym polega to ladowanie? Kiedy i ile wegli mam zjesc za pomoc dam SOGa pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Słuchaj po pierwsze sogi nie są tu kartą zbytową po drugie ładowanie w granicach 8-12g na kg masy ciała ale o tym trzeba poczytać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
moze mi ktos powiedziec dokladnie na czym to ladowanie polega? w jakie dni ile wegli mam spozyc i jak wtedy trening wyglada? albo jakiegos linka podeslac z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna.

Następny temat

Wielkość brzucha

WHEY premium