SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do znawcow!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema mam problem wpadlo mi w reke 100tabl cetabonu wiem ze to za malo ale czy moze zrobic z tego 2 tygodniowke? co radzicie nie mam co z tym zrobic a termin do konca roku jest..... brac jakies oslonki na wątrobe ? mam problem z tradzikiem posterydowym czy moze mi to jeszcze bardziej zaszkodzic i ostatnie robic po 1100tabl cetabonu odblok czy olac to pozdr będą sogi;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
śiało bym walnął 2tygodniówkę
PS-Ale moje zdanie jesty skrajnie subiektywne przez wzgląd na to że jestem fanem 2 tygodniówek
edit - nie robiłbym klasycznego odbloku po takiej dawce,więcej szkody niż pożytkujak już to jakieś ziółka etc


Zmieniony przez - BadMad w dniu 2005-11-13 23:25:59

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2397
olej to, sprzedaj komus, cetabon czyli stanozolol ma 2mg w 1tab czyli masz tego 200mg czyi jakeis 4 strzaly w przelozeniu na depot z zambona,
nie wiem czy na takim czyms beda jakies zadowalajace efekty.

ale zawsze mozesz wszamac tak od co na zdrowie , po tym odbloka nie musisz robic
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
badmad to ile bys brał na dzien mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
edit:macie po sogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
zależy co kto ma na myśli "zadowalające efekty" - jak dla mnie jeśłi nie jest zblokowany niedawnio skończonym cyklem to śmiało niech szama skok siły będzie na bank a i jakość mięśnia może się poprawić;)
edit : nio rozplanuj tak żeby była stała dawka ed tu nic więcej nie wykombinujesz

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2005-11-13 23:39:20

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
dokup jeszcze dobry stack kreatynowy i cykl jak zloto

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2397
no badman cos tam zawsze da ale nie lepiej kupic juz propa i dorzucuc wlasnie do tego cetabon wtedy mozna by powiedziec ze powinna sie definicja poprawic ja w gruncie rzeczy chyba bym tak wlasnie zrobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
no pewnie ze mozna ale sadziłem ze w gre wchodzi tylko opcja z samym cetabonem;)

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2537
Po 15mg. dziennie to wyjdzie 13 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
15mg dziennie to ledwo odczujesz.
No możesz zrobić tak:

Kup 2x XpE/xpe +clout/xpe +nitro II/ lub coś podobnego i dopiero po 2 tydniach brania staków zarzucaj ten stanabol.
Tylko że za te staki dasz 350zł a za to masz propa + odblok więc jak sie liczysz bardzo z kasą to nie opłacalny biznes.

Ja osobiście wole powoli do przodu

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co teraz???

Następny temat

wycinka !!!!!!!

WHEY premium