SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do kobiet trenujących

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kradam z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 214
w okresie ostatnich 2 miesięcy wzięłam się ostro za zbijanie wagi [dietka plus intensywne treningi] i od tego czasu poza ogólnym osłabieniem zatrzymał mi się okres, czy w tym wypadku mam odstawić treningi czy zmniejszyć intensywność? trenera nie spytam bo on mi raczej w tej kwestii nie pomoże :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
To częsty przypadek wśród kobiet, które ostro biorą się za odchudzanie. Nie będę szczegółowo wyjaśniał mechanizmu zjawiska, ale ogólnie rzecz biorąc organizm wprowadzony w stan dużego stresu zmienia się pod względem hormolanym. Dochodzi do zatrzymania okresu. Niektórzy uważają, że organizm jakby blokował pozbywanie się pierwiastków głownie żelaza. Uważam, że coś z tą dietą i intensywnością treningów jest nie tak. Moim zdaniem powinnaś zmniejszyć intensywność a za jej zwiększanie zabrać się dopiero jak wszystko wróci do normy. Polecam także poradę ginekologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
Sory że odpowiedziałem, dopiero po fakcie zauważyłem, że pytanie jest do kobiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 214
no wybacz, po prostu byłam pewna odpowiedzi kobiet. ale dziękuję serdecznie : )

chodzi o to, że ja trenuję już tak od 2 lat, ale ostatnie 3tyg. to miałam treningi codziennie nawet 2 razy w ciągu dnia. wcześniej chorowałam na niedokrwistość ale to wyleczyłam i możliwe że znów mi wyniki poszły w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Za mało danych, wypełnij najpierw ankietę:
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dokladnie i pokaz swoj trening oraz diete z rozkladem BWT
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem

Następny temat

Proszę o pomoc w redukcji

Wiecej