SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do kobiet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy temat był poruszany, dla mnie jest ważny,
jednym ze skutków drastycznego odchudzania (ponowne go tycia, odchudzania...) i treningów jest obwisła skóra. Choć wszedzie na udach, brzuchu wyglada ślicznie (zminimalizowany celulit) ujedrnionine mięśnie, mój biust wygląda wprost tragicznie!!! Miałm na prawde spory rozmiar jak na swój wzrost(miseczka D, i zawsze chciałam by był mniejszy. Teraz gdy schudłam 5-6kg mam B i wszystko było by ok gdyby nie to ze zrobił się obwisły! I żadne ćwiczenia na klatke nie pomagaja, bo przecież to problem skóry i gruczołow biustu. A że i wcześniej skóra nie była idealnie gładka, teraz jest koszmarnie. Proszę o wszelkie podpowiedzi co do sprawdzonych specyfków ujędrniajacych biust. jestem serio podłamana.

=====================
Żaden promień światła nie jest daremny, lecz trzeba czasu, aby pod jego wpływem zakiełkowało ziarno. Nie zawsze siewca może widzieć plony. Każde wartościowe dzieło jest owocem wiary.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hihi Dzięki za troskę o mój biust a co do tej rękawicy-to nie jest druciak do czyszczenia butelek, ale np taka rękawica z miększego sizalu(czy jak to sie pisze), albo grubego frotte Pozatym piersi nie są znowu aż tak delikatne-trochę masażu im nie zaszkodzi

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Wg mnie dobry jest żel ujędrniający do biustu z Avonu - osobiście jestem z niego bardzo zadowolona

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i odpowiedziała Ci 10000 procentowa kobieta. Chyba powinno wystarczyć. Tylko ja nie mogę czytać takich rzeczy.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaraz, przy tych procentach kilka zet jescze można dopisać

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zer a nie zet oczywiście

Zmieniony przez - lucek w dniu 2003-03-16 11:42:39

Zmieniony przez - lucek w dniu 2003-03-16 11:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
jakos poki co nie mam tego problemu
jak powiedzial Grasiczek - widocznie mam wiecej tkanki lacznej.

Ale wiesz, w duzej mierze to jest: albo rybka albo akwarium....
Jak patrze na kobiety to w 90% przypadkow te szczuple i wysmukle maja nieciekawy albo wrecz "zaden" biust.

Kremy to chyba moga trche najwyzej pomoc ale nie zmienia biustu radykalnie.


------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Jarek to mistrz, szef, krool, lord, gdyby istniał bóg troojboistów Jarek byłby jego cielesną inkarnacją, absolut siły, niedoścignione dążenie wszystkich innych marnych (w porównaniu z nim) troojboistów, kiedy ktoś, gdziekolwiek na świecie mówi prawdziwy troojboista - to tak naprawdę myśli Jarek - jego zdjęcie powinno być w encykklopedii sportu pod hasłem troojbooj i nie potrzeba już byłoby żadnego opisu.
Lucek
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Taak Veronko - trzeba tylko wszystko postwić na jedn kartę i samemu się o tym przekonać...

Oj Lucku Lucku! ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyny nie rozmawiajcie o takich tematach - my tu czytamy i .... mały problem)))))))))))))

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
OK Lucku
Tylko uzupełnię moją wcześniejszą wypowiedź (bo skutecznie mi uniemożliwiłeś edycję Ale się nie gniewam! Tobie wolno! )
A więc:
trzeba tylko wszystko postawić na jedną kartę i samemu się o tym przekonać...ile kto ma tzw.'zrazików' w biuście A dzieła natury - niestety nic już nie zmieni (prawie nic)...



Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten Avonu zaczęłam używać, bardzo niedawno, pewnie na ewentualne efekty musze poczekac, miałam po prostu nadzieję, ze sa na forum czytelniczki, które ten problem dotknał i znają sprawdzone specyfiki - nawet drogie, jestem w stanie na to poświecić swoja pensje. Wcale nie chce by był wiekszy, tylko ładniejszy. Podejrzewam, że od wewnatrz to nic tu nie pomoge, ale nawet minimalna optyczna zmiana bedzie to juz dużo. Wiec jak ktoś coś wie...

=====================
Żaden promień światła nie jest daremny, lecz trzeba czasu, aby pod jego wpływem zakiełkowało ziarno. Nie zawsze siewca może widzieć plony. Każde wartościowe dzieło jest owocem wiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też używam tego żelu Avonu, choć raczej profilaktycznie, ale bardzo milutki jest w stosowaniu Pozatym masaż szorstką rękawicą, peeling od czasu do czasu(łagodny) i obowiązkowo codziennie lodowaty prysznic

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcz na biodrach ...

Następny temat

Do wszystkich z trądzikiem

WHEY premium