SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7137
czesc mam pytanie bo czytałem posty w których ktoś mówił że ma niskie ciśnienie przy dużej wadze a ja mam pytanie czy można też mieć niskie ciśnienie przy małej wadze ? Bo ostatnio miałem coś takiego że wstałem tak gwałtownie z łóżka i mi sie ciemno przed oczami zrobiło na moment i pomyślałem że to może jest przy niskim ciśnieniu takie coś ? A jak to jest niskie ciśnienie to czy to może mieć związek z dojrzewaniem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
można mieć niskie ciśnienie przy każdej wadze.
może to mieć związek z dojrzewaniem, ale nie ma się czym martwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
niskie cisnienie idzie czesto w parze z niską wagą !
przejmować sie nei musisz
a ogólnie jakie masz cisnienie rano , jakie wieczorem (bo niskie to my nei wiemy co znaczy)
a co do szybkiego wstawania i mroczków przed oczami - normalna sprawa

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badanie moczu

Następny temat

depresja a .............

WHEY premium