SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

push&pull 4x w tygodniu do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 155 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4909
Witam.
Proszę o ocenę nowego planu push&pull.
Wiek: 19
Wzrost: 181cm
Waga: 78kg (pod koniec masy 88kg)
Obecnie końcówka redukcji. Plan zamierzam wprowadzić na ostatnie 2 tygodnie redukcji ze zmniejszoną objętością (ilość serii), zapisać wyniki, zacząć masować i powoli zwiększać objętość. Docelowo 4 miesiące masy, w tym 1 deload po 8 tygodniach, miesieczny minicut, znowu 4 miesiące masy i redukcja przed wakacyjna.


Nie bądź lepszy od kogoś innego,bądź lepszy od siebie wczorajszego.

Dziennik
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wazzzup__początek_długiej_drogi.-t1110026.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
A po co zmieniać plan na ostatnie 2 tygodnie redukcji? Lepiej zmodyfikować dietę bądź dodać cardio.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 155 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4909
Chodzi mi o to, żeby zapisać sobie obciążenie w seriach obecnie i obserwować progres na masie na tym samym planie. Chce plan wprowadzić na koniec redu tylko ze względu, na to, że łatwiej mi będzie zapisywać i kontrolować zwiększanie obciążenia. Planu z ostatniej masy na redukcję nie zmieniałem w ogóle, obciąłem tylko lekko objętość.
Zupełnie nie ma to nic wspólnego z zamiarem dalszej redukcji wagi, bo już jestem zadowolony z efektu i chce dociągnąć do końca miesiąca po prostu po czym wskoczyć na 0 kaloryczne.




Zmieniony przez - Wazzzup w dniu 2018-06-19 13:38:04

Nie bądź lepszy od kogoś innego,bądź lepszy od siebie wczorajszego.

Dziennik
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wazzzup__początek_długiej_drogi.-t1110026.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Daj te siady w poniedziałek na początek i powinno być ok.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening o 5 rano

Następny temat

kontuzja lędźwi

WHEY premium