SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pulsometr sigma sport pc 800

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez jakryc z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
Witam,
Używał ktoś tego pulsometru bo mam zamiar kupić a nie wiem czy warto?

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
tia widzę że ciężko tu o odpwowiedź no nic może nikt nie używał...
Może ktoś w takim razie przerzuci tego posta do treningu bo nie chcę zakładać dwóch takich samych a może ktoś tam mi odpowie
Z góry dzięki

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52542
ja uzywalem pulsometru jakiejs lipnej firmy i pochodzil z 1,5 roku ale sigma jest napewno lepsza firma wiec powinien byc ok.
sam mam zamiar tez taki wlasnie kupic wydaje mi sie ze do normalnych aerobow bedzie dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27136
od 3 lat używam modelu pc 1300 który rózni się tym od pc 800 że posiada parę funkcji więcej ,a kosztuje niewiele drożej,

a pulsometr jest ok , nic sie nie psuje ani nic złego z nim sie nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
opis masz tu: http://www.sportus.com.pl/sigma_800.htm

z sigmy uzywałem tylko liczników rowerowych. w tym temacie jest opinia, że kiedyś te liczniki byly lepsze niż teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
opis jego to ja znam tylko na allegro znalazłem pare modeli sigmy i każdy jakieś 100 zeta tańszy niż normalnie ale boję się że choć dużo tańsze to żeby te pieniądze nie były wyrzucone w błoto

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
...no to jak przerzuci ktoś to może do treningu czy mam tam zakładać nowego posta?

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a może jakieś "proszę"...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
heheheh wielkie spasiba nie chciałem być niegrzeczny czy cuś ale uniknąć śmiecenia

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
a odświeżę raz... może się znajdzie ktoś kto tego używał

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12138
uzywam od pewnego czasu bc800, dalem jakies 90zl na allegro - kupowalem u tej osoby http://allegro.pl/my_page.php?uid=1428618
sprawuje sie w porzadku, nie gubi sygnalu przy normalnym uzytkowaniu - rower, biegi, odleglosc ~1metr. nie chcialem jakiegos wypasionego sprzetu bo wydawaly mi sie niepotrzebne te wszystkie bajeranckie funkcje, ale po czasie doszedlem do wniosku, ze przydaloby sie podswietlenie tarczy(czesto biegam w nocy) i w sumie to tyle, ogolnie jestem zadowolony i polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

Wasza opinia o masowce?

Wiecej