SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przytycie bez ćwiczeń

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6324
Witam. Jak przytyć bez ćwiczeń. Proszę o pomoc tutaj kogoś kto faktycznie ma o tym pojęcie, bo widzę, że jest dużo opini i to nie poprawnych.
Węglowadany proste , czy złożone? i z czym mieszać? z białekiem? czy nie mieszać. Z tłuszczami? mieszać nie mieszać aby przytyć. Dokładnie. Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Już sama rehabilitacja, dobrze prowadzona powinna być ciężkim treningiem dla większości osób początkujących.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Jeżeli Teoim marzeniem jest zostać grubasem , to polecam 2 posiłki w kfc , 2 posiłki w mc Donald i 2 Burger king


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-06-27 13:11:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
A jak zarobić dużo pieniędzy bez pracy? Nie ma takiej możliwości. Chcesz zmienić sylwetkę, to musisz dawać mięśniom bodźceku temu w postaci treningu silowego. Inaczej skończysz chudy z 100cm w pasie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Wystarczy, że zaczniesz ładować w siebie jedzenie i samo pojdzie. Druga sprawa jest taka, że jak juz ktos napisał bedziesz wygladac jak syf z brzuchem, bedziesz w barkach malutki a w brzuchu 150cm tak jak wyglada 80% ''mężczyzn'' w dzisiejszych czasach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Samo przytycie to nic trudnego wiecej jedz, o w jakich proporcjach to się nie przejmuj, trzeba odróżnić budowanie masy mieśniowej od tycia i łapania tkanki tłuszczowej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
A później zapraszamy do działu zdrowie z pytaniem: "Czy to możliwe, że jestem chudy, a mam cukrzycę i miażdżycę?"

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6324
Rozumiem was. Mam kontuzje od dłuższego czasu i nie mogę ćwiczyć. A ostatnio schudłem z 10 kg. Nie chce tylko wyglądać jak chudzielec. Nie mogę ćwiczyć przez rok i to mnie boli.Jak ćwiczyłem to miałem 10 kg do przodu a teraz nie utrzymam tego. Dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ale bez ćwiczen to nabierzesz więcej tłuszczu niż masy mieśniowej, bo nie będzie co miało jej stymulować do wzrostu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
A co to za kontuzja wyeliminowała Cię na rok?
Masz zakaz trenowania wszystkich partii mięśniowych?
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jedyna, która mi przychodzi do głowy to jakaś bardzo poważna operacja kręgosłupa. Żadna inna nie wymaga tyle czasu rekonwalescencji. Bilans kcal bliski zera i czekać aż wrócisz do aktywności. Do tego stała rehabilitacja.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2523 Napisanych postów 5077 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77973
Ja po operacji kręgosłupa (15. Lipiec 2017r.) po miesiącu wróciłem do treningów. Najpierw odbitek żeby nie było wstrząsów na dyski a potem do reszty.
I po roku biegam maratony szybciej, lepiej wyglądam, jeżdżę na szosie dalej. Bo wróciłem po miesiącu

No i silownia w tym martwy ciąg


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2018-06-28 11:19:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję do oceny dla początkującego

WHEY premium