SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przysiady-problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. mam pewien problem. otoz z pewnych wzgledow nie moge ciwczyc na normalnej silowni , wiec cwicze w domu. "silownie" mam u siebie w pokoju i jest troche ciasno , poza laweczka nic juz nie wcisne . pozatym nawet jak bym chcial to narazie nie mam funduszy na rozbudowe. i teraz kwestia przysiadow: nie mam stojakow , wiec nie mam mozliwosci cwiczenia z duzymi ciezarami , a wiadomo zeby nogi rosly , trzeba je dosc konkretnie zmeczyc.

i teraz pytanie : jak robic przysiady z malym ciezarem (np.35kg), tak zebym po treningu czul to w nogach.

co radzicie?

pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A moze po prostu niech zacznie mieszac dynamiczne powtorzenia z silowymi...niech zrobi 12 ruchow dynamicznych,a na koniec 3 silowe (z zatrzymaniem na dole na ok 2-3 sekundy)...roznica gwarantowana :)


POZDRAWIAM- ZiZi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21075
skoro masz laweczke w pokoju to masz tez pewnie i sztange do niej więc zakładasz sztange na ramiona i jazda z przysiadami tylko pamiętaj o kręgosłupie...żeby był prosty

--==Pozdrawiam==--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
Jesli nie mozesz zrobic przysiadow z wiekszymi ciezrami to rob z mniejszymi ale wiecej powtorzeń


Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
A Z WAMI KOTY BĘDE SIĘ KONTAKTOWAŁ DROGĄ RADIOWĄ

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adi-hi-tec , no to wiem ze mam sztange , ale raczej nie bede rzucal na siebie 60 czy 70 kg z ziemi , bo raz , pewnie bym sie zabil heh , a dwa ,wiecej sie zmecze zaczynajac cwiczenie niz to wszystko warte.

a z stojakow laweczki nie mam jak wziasc bo mam tak ustawiona ze sie nie da

ryba_ , mi chodzi o mase nog , wiec nie wiem jak z ta duza iloscia powtorzen

hmmm myslalem ze jest moze jakas technika czy cos.

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21075
tracer - zakładam że twoja sztanga wazy około 10kg załóż sobie na nia jeszcze 10-15 kilo - z takim obciązeniem na początek nie powinieneś sobie zrobic krzywdy

rób 4 serie x 10-12 powtórzeń sobaczysz że bedfziesz potem czuł nogi...!

--==Pozdrawiam==--

Zmieniony przez - Adi-hi-tec w dniu 2003-01-11 00:26:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adi-hi-tec , no wlasnie w tym mam problem , bo robie z takim obciazeniem (30-40kg)przysiady od jakiegos czasu , i miesnie mi sie przyzwyczaily i juz nie czuje takiego napompowania po treningu jak wtedy gdy zaczynalem robic przysiady kilka tygodni temu

dzieki za dotychczasowe rady

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
POdnieś poziom trudności treningu poprzez zwiększenie jego intensywności-zmniejsz przerwy pomiędzy seriami, rób serie łączone, wykonuj więcej powtórzeń. itd sposobów jest wiele.
POza tym nie same przysiady ze sztyangą budują uda/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail dzieki , tak tez zrobie.

sogi dla was.

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
mozesz robic przysiady na 1 nodze, nawet bez obciążenia są ciężkie, możesz zarzucić sztangę na klatkę piersiową i robić przysiady

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
albo przysiady jak na obrazku
WIEM WIEM ZE MAM TALENT PLASTYCZNY
te czerwone punkty to sztanga
nie wiedzialem jak opisac te cwiczenia wiec namalowałem

Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
A Z WAMI KOTY BĘDE SIĘ KONTAKTOWAŁ DROGĄ RADIOWĄ

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21075
hmmm ryba czy ty coś paliłem.....jakie czerwone punkty...

--==Pozdrawiam==--
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Owłosienie

Następny temat

Problem podczas brzuszkow

Wiecej