SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przyrost po odżywkach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowien proponuje byscie pochwalili się jakie mieliście przyrosty ,albo inne objawy (pozytywne oczywiscie)po odżywkach,no i jakiej firmy one były oraz z czym łaczycie...

ja osobiście biore teraz fuel max + glutamine peptide+ whey
wszystko z ultimate nutrition.O wynikach powiadomie was za jakiś czas..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najwieksze moje przyrosty to 2 cm w bicepsie po miesiacu .bralem wtedy kreatyne hiteca 200kapsli + percfect amino hiteca 200kapsli . bylem wtedy zadowlony , a najwiekszym chlamem moim zdaniem to HMB z olimpu kila jak cholera
ANGUS skad bierzesz FUEL MAX!!???

tylko prawdziwi twardziele pierdza lejac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fuel max to kreatyna z u.n jednak nie ma ona atestu co nie oznacza że jest jakimś świństwem tylko przepisy sa stare

..a biore totzn kupuje hehe w sklepie z odzywkami za 100zł -starcza na 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no co jest ?
nikogo nie iteresują te rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Ja mialem najwiekszy przyrost masy jak polaczylem Massa i Kreatyne(ze sciteca)...poszlo mi ok.7 kilo i 3cm w bicu...z reszta staram sie narazie nie przeprowadzac suplementacji bo w takim staduim treningow wystarcza mi dobra dieta.
NARA

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ranking Odżywek

WHEY premium