SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przyrost masy!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3505
cze wszystkim, cwicze ponad rok czasu dopiero od niedawna zaczalem sie zastanawiac nad odzywkami,
mam wiec pytanie czy spozywanie kreatyny (total kreatine firmy megabol), gainera (anabolic firmy megabol), gainera (Mass gain firmy megabol) oraz l-glutaminy (bio-x l-glutamine 5000+), czy to wszytko da mi duzy przyst masy w ciagu miesiaca?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Przyrost masy jest uzależniony w pierwszej kolejności od właściwej diety,dopiero przy niej suplementacja ma sens.Pojęcie "duży przyrost" też jest względne.Przy tej suplementacji możesz spodziewać się kilku nowych kilogramów,ale pod warunkiem,że twoja dieta jest dobrze zbilansowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
I tu crash ma rację!!!!!!






Pozdrawiam!!!!

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co ci 2 gainery??? Lepiej do zestawu dokup HMB.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
Ja odradzam Kreatyne Megabola!Moze ko inny powie co innego ale lepej kupic cos lepszego.....sam jestem w trakcie brania i efekty takie sobie wrecz slabiutkie.

Michal

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Wiekszosc z forum twierdzi ze Megabol to ****, wiec lepiej wydaj troche wiecej kaski ale miej pewnosc ze zadziala. Proponuje kreatyne takich firm jak Hi-Tec lub Multipower, ona napewno pomoze. Co do gaineruw to do tej pory slyszalem na forum ze wszelkie gainery Megabola majom ochydny smak i sie po nich rzygac chce, wiec wybur nalezy do ciebie. Jesli zazyjesz te suplementy co napisales to tak jak powiedzial Crash wpadnie ci kilka kilo ale jesli nie bedziesz mial odpowiedniej diety to zapomnij ze ci masa zostanie na dlugo. (jesli kreatyne bierzesz pierwszy raz to bedom najlepsze efekty, szkoda je zmarnowac wiec zabieraj sie za ulozenie diety).

"ja biore 220kg na serie ale tylko czasami stosuje sterydy..."

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zadowolenie z kreatynki :)))

Następny temat

weider usa vs weider niemcy

WHEY premium