SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przygotowania pod górkę

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
witam, opanowałem już skakanke na tyle,zę potrafie skakać 1minute bez przerwy (choc przychodzi mi to z trudem) ale nie o tym.
wczoraj podczas skakania po około 4-5 seriach zaczeło mnie kłuć (jakby kolka) dzisiaj to samo.
w obydwu przypadkach przed treningiem nic nie jadłem (odstęp kilka godzin) nie wiem co moze byc przyczyną
jestem lekko przeziębiony mam zatkany nos (ale nie wydaje mi sie) aha i razem z tą kolką czułem jakbym miał przeciążone serce (nie bol) ale tak jakby sie serce meczyło

zrobiłęm sobie na podwórzu siłownie (przeniosłem wszystkie stare sztangi ławki i drążek do pomieszczenia.
dzisiaj zaczelem trening i sie zalamalem , zaczalem od drazku ledwo co 8 powtorzen zrobilem w pierwszej serii i juz mi sie odechcialo
podciaganie ostatnio cwiczylem 2 dni temu ,ale tez cwiczylem uginanie młotkowo na biceps (chociaz wiem,ze mi to nie potrzebne) i czułem
tego bicepsa mocno (zakwasy) wczoraj zwłaszcza. a ja podciagam sie podchwytem to moze byc tez przez to,a moze ze niska temperatura tam jest i w kurtce cwiczylem,a moze poprostu potrzebuje roztrenowania z tydzien czasu

odechciewa mi sie treningu fbw pod katem boksu,dlatego,ze zwyczajnie nie mam sil zrobic na maksa drazka potem wysikania lezac i pozostałych grup miesniowych na raz w jednym treningu, chyba przerzuce sie na split.
to wszystko co tu napisałem to prawda nie wiem co powinienem zrobić, moze za duzo mam tych treningow.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 32 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4736
ARGHHH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 32 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4736
Idź na ten boks :v
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Gościu zakładasz kolejny temat ze swoim marudzeniem i wybrzydzaniem co do treningów podczas gdy możesz kontynuować to w innych założonym przez siebie tematach.

Chcesz porad?

Porada 1
Źle się czujesz - idź do lekarza

Porada 2
Zmień intensywność,obciążenie treningów jeśli są zbyt ciężkie

Porada 3
Jeśli Ci się nie chce, to przestań trenować, zajmij się czymś innym np. farmą mrówek i nie zawracaj ludziom gitary.

Zamykam ten temat, a Ty dostajesz tymczasowego bana, może przemyślisz kilka rzeczy.
5

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SKOK W BOK, CZYLI SKOK W BOKS PO KONTUZJI?

WHEY premium