SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewlekłe zapalenie prostaty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 700111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5220
Jak co to powiedz, że podpiszesz zgodę i że ryzyko bierzesz na siebie. Jeśli nie postawisz na tym odcinku, to to nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5220
Mnie jak kiedyś piekła fajka, zamówiłem babkę i się bała postawić mi na penisie, że może spuchnie. Wziąłem gościa i on powiedział, że bez problemów, że nie raz już stawiał, nawet sobie i nic się nie działo. Ja już miałem kilka razy na penisie i nic się nie stało poza tym, że był przekrwiony a potem siny, co normalne po pijawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1076
Sens jest zawsze, mnie nic nie piecze ani nie swedzi jak juz pisalem. Za to boli prawa strona tj na zmiane pachwina/powroziciel uda lub gdzies w srodku okolice biodra i w tym rejonie jedna tez warto u mnie moze postawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1076
Kalikali a jak po "zabiegu" jest? dlugo sie saczy? miales swedzenie jak te rany sie goja? ponoc nie mozna prysznica wziac 2 dni i za dlugo chodzic generalnie 1 dzien odpuscic aktywnosc?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 50 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4365
Mój problem jest taki, że po za silnych kującym bólem w lewym jądrze. Nie mam typowych objawów zapalenia prostaty. Byłem już u wielu lekarzy u dwóch urologów, którzy kręcili mi workiem na wszystkie strony i nic. Miałem usg w szpitalu na ostrym dyżurze, nic nie pokazało niepokojącego.Urolog placem w tyłek, stwierdził, początek bakteryjnego zapalenia prostaty. Dał nic nie warte leki, ale tez dicloduo które mi o dziwo pomagało. Pierwszy raz miałem taki ból 5 lat temu, ale myślałem że to z przeziębienia, minęło po 2 dniach. później ból powrócił, taki tępy w lewym jądrze, jak by ktoś mi przywalił w nie. Były to okresy co bolało i nie bolało. Od 2 lat już ból jest stały, jechałem na tym dicloduo i jakoś jechałem na tym. Lekarka, z rejonu zmieniła mi go na olfen uno, i od 2 dni cierpię nieziemsko. kujący ból jądra i taki skurcz jak by w pachwinie i boku wewnętrznym uda. Znowu zrobiłem usg i kręcenie wora przez urologa. Jądra itp czyste, żadnych wodniaków, zapaleń itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 50 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4365
Nigdy nie miałem problemu z oddawaniem moczu, żadnego pieczenia cewki, bólu prostaty, krwi w moczu czy nasieniu. Boli mnie tylko to jądro. Gorączki nie mam, temperatura moszny i moja jest ok.Bardziej mnie boli przy złych pozycjach siedzenia. Choć lekarz kręcili mi moszną, to sam zauważyłem że zmiana położenia jej wywołuję uczucie skurczu, a później bólu. Takie ataki ostrego kucia i na parę godzin spokój. Mam też swędzenie odbyty, ale może to po lekach. Przy wypróżnianiu nic mnie nie boli. Sexu od lat nie uprawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 50 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4365
Sorry za byki, ale nie wiem jak tutaj to edytować.


Zmieniony przez - marek212345 w dniu 2018-08-16 02:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jakieś pytania w związku z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 50 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4365
Czy to jest prostata czy może czy może być coś innego. co ciekawe mój siostrzeniec 21 lat ma podobne objawy, tyle że nie tak częste. Dzisiaj byłem u ogólnego lekarza i po opisaniu jej moich objawów kazała zmienić mi urologa natychmiast.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z przywodzicielami.

Następny temat

Staw skokowy

Wiecej