SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewlekłe zapalenie prostaty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 700117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
ja stricte pod kątem prostaty nie powiem, ale źródła podają, że mogą być pomocne. W przypadku wielu innych schorzeń super sprawa.
W USA od kilkunastu lat są dopuszczone jako oficjalna metoda leczenia, w wielu krajach zabiegi pijawkami są refundowane, więc nie jest to żaden znachorski wymysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1420
Wiem rozumiem OK. Ale pytanie dotyczy stricte prostaty. Czy to pomaga? Czy kogos wyleczylo ? Wiadomo pijawki zbawieniem swiata. Ale chodzi mi glownie o wypowiedz ludzi ktorzy mieli taki zabieg i skonczyl sie powodzeniem . Czy poprostu osoby ktore tutaj pisza sa poprostu ludzmi ktorzy robia takie zabiegi i sie reklamajua... Obalmy mit poprostu....


Zmieniony przez - Marian1111 w dniu 2018-04-24 10:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1076
Witam wszystkich,

od okolo 5-6 lat mecze sie z czestomoczem (w nocy 5-6razy dziennie chodzilem).Urlodzy robili usg, wymazy i niby wszystko w normie stwierdzono nadreaktywny pecherz i tak sie kulalem te lata.. biorac Vesicare na rzadsze oddawanie moczu. Pare miesiecy temu bylem u innego urologa i w wymaze znalazl paleczke ropy blekitnej czyli chyba najgorsza jaka mozna miec:( Stwierdzil tez PZP / gruczolak stercza.

Dostalem od niego dwa antybiotyki (cipronol i jeszcez jakis) na 4 tygodnie do tego zeby stosowac ziola: czystek, wierzbownica, pokrzywa, skrzyp i rumianek. I co dwa dni napoj rano na czczo sklad: pol cytryny, 2 lyzeczki oliwy i lyzeczka wyciagu z kurkumy. Jesc duzo warzyw i malo miesa.
Przeczytalem troche Waszych przypadkow tego watku ale jescze nie wszystko.

Ma pytanie bo od czasu tego antybiotyku gdzies po 2-3 tygodniach zaczely mi sie dziwne bole: bol gdzies w miescu miesnia prawego powroziciela uda (ta sie to chyba zwie) - gdzies na gorze pachwiny chyba? i tez jakby przechodzilo czasami na biodro do tego bol pachwiny i dyskomfort w prawym jadrze. Rano jak wstaje zaleznie ile dluzej naktorym boku spalem to czuje jakby mechaniczny bol biodra. Najgorsze jest to , ze mialem okresy, ze nie moglem prowadzic auta - trzymajac prawa noge na gazie leko napina nam sie ten miesien wlasnie na gorze uda (chyba powroziciel) i mocno bolalo podczas jazdy.
W opisie cipronolu czytalem, ze skutkiem ubocznym moze byc bol stawow. Czy mozliwe ze od antybiotyku pojawily mi sie takie dziwne bole? Wczesniej mialem czestomocz ale takiego bolu biodra/gory uda nigdy i auto normalnie prowadzilem.. Do tej pory z azda jest problem. Miewalem czasami lekki dyskomfort w np. jadrze ale szybko mijal. Ale teraz te bole to masakra ciezko funkconowac normalnie:(... A trwaja od poczatku marca gdzies wiec 2 miesiace..
Moze ktos mial podobne objawy i cos poradzi? Do urlooga ide w nast. tygodniu, dzwonilem do niego z miesiac temu ale za wiele nie powiedzial przez tel...

Inne pytanie to czy z PZP mozna jezdzic na rowerze? BO czytalem jakis artykul gdzie pisano zeby lepiej tego unikac bo jest to czynnosc mogaca podrazniac prostate?

Z gory dzieki za wszelkie rady/sugestie.



Zmieniony przez - Luki99 w dniu 2018-05-01 22:37:39

Zmieniony przez - Luki99 w dniu 2018-05-01 22:39:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5150
Niestety cipronex czy levoxa to są antybiotyki, które mogą powodować dużo skutków ubocznych. Poszukaj forum dotyczącego stosowania antybiotyków z grupy fluorochinolonów. Jest jedno takie forum po polsku i są po angielsku. Niektórzy ludzie bardzo skarżą się na skutki uboczne. W USA zaczęto ostrzegać przed stosowaniem tych antybiotyków.
Jeśli jednak twoje problemy rzeczywiście są związane ze stosowaniem tego antybiotyku, bo to oczywiście trudno ocenić, to oznaczałoby to, że doszło u ciebie do zatrucia organizmu toksynami. Najpierw poczytaj na tych forach o skutkach ubocznych i porównaj je ze swoimi. Na tych forach anglojęzycznych są podawane rożne sposoby radzenia sobie ze skutkami ubocznymi. Jednym z nich jest zażywanie magnezu dla rozkurczu mięśni (nie leczy ale pomaga na jakiś moment). Koniecznie dużo trzeba pić aby wydalać toksyny.
Nie będę więcej na razie pisał bo być może Ciebie to nie dotyczy. Powiem tylko, że sam brałem te antybiotyki i odczuwałem w przeszłości skutki uboczne opisane na forach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5220
Bo anytbiotyki to zło ...a na dłuższą metę to rak i śmierć....ludzie zrozumcie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1076
No tak ale jak inaczej wyleczyc taka bakterię jak ja mam? (paleczka ropy blekitnej) I samo zapalenie prostaty. Mam je juz 5 lat ponad.
Ok wzialem sie mocno za diete ruch mam zreszta zawsze go mialem sporo i cwicze ale chyba bakterie i zapalenie same nei znikna?


Zmieniony przez - Luki99 w dniu 2018-05-09 12:37:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5220
Wszsytkie infekcje leczę sposobami naturalnymi, inhalacje, czosnek, imbir i pijawki. Na każde zapalanie krtani kładę sobie pijawki na krtań a nie lece to lekarza po antybiotyk. I prostatę też wyleczełem pijawkami. Choćbym miał wziać 10 serii, czyli ponad 2 tys zł, to wole dać na pijawki.

Każda dawka antybiotyku to grzybica, a grzyby np. candida to zakwaszenie organizmu. A rak sie rozwija TYLKO!!!!!! i wyłącznie w środowisku kwaśnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kalikali
Bo anytbiotyki to zło ...a na dłuższą metę to rak i śmierć....ludzie zrozumcie to.


czasami antybiotyki są konieczne i niezbędne
inna sprawa że są bardzo dużo nadużywane w obecnych czasach i stosowane jako maskowanie objawów a nie leczenie oraz stwarzanie optymalnego środowiska do procesów somoregulujących organizmu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
kalikali
Każda dawka antybiotyku to grzybica, a grzyby np. candida to zakwaszenie organizmu. A rak sie rozwija TYLKO!!!!!! i wyłącznie w środowisku kwaśnym.

No tak nie do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1076
Chyba zle zrozumieliscie mojego posta - pierwszy raz wzialem antybiotyki na prostate, podkreslam PIERWSZY. Inne infekcje przeziebienia itd - bardzoo sporadycznie uzywalem w moim zyciu antybiotykow, zazwyczaj sie lecze naturalnie i zawsze jest ok.
No ale z prostata widac to nie taka prosta sprawa :(


Zmieniony przez - Luki99 w dniu 2018-05-09 13:06:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z przywodzicielami.

Następny temat

Staw skokowy

Wiecej