SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewlekłe zapalenie prostaty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 705516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
witam mam podobne problemy ze stanem zapalnym prostaty tylko mnie jeszcze cały czas piecze w cewce moczowej mimo przyjmowanych ciągle leków leczę się już bardzo długo bez większych efektów w sumie z roku na rok było gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
proponuje zainteresować się terapią bakteriofagową http://www.iitd.pan.wroc.pl/otf/otf.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam
Równiez mialem zapalenia prostaty lekarz przepisał mi cipropol 500mg przez dwa tygodnie 2x1 tabletka lek ten zawiera 500mg cyprofloksacyny. Do tego udałem sie do Bonifratów i dostałem dodatkowo zioła i syrop ziołowy na prostate. Mineły juz dwa tygodnie moje samo poczucie poprawilo sie prostaty nie wyczuwam jedynie delikatnie wezły nad jadrami czasem poczuje. Mysle ze zioła mi bardzo duzo pomogły pije je dalej. Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Nie to żebym nie wierzył w zioła, ale jednak sądzę że pomogła Ci ciprofloksacyna. Miałeś szczęście że bakteria była na nią wrażliwa, teraz proponuje codziennie jedną tabletkę urinalu brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Mam 17 lat, przy oddawaniu moczu boli mnie cewka moczowa, sikam małymi strugami i dość często, mocz jest normalny. Mam to już od kilku miesięcy. nie mam pojęcia co mi jest. tuż nad prąciem wyczuwam ból tylko przy dotknięciu, myślę że dbam o higienę, kiedyś uprawiałem dużo więcej sportu. z pod napletka wyczuwam nie przyjemny zapach, nawet kilka godzin po myciu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Proponuje kontakt z lekarzem!!! Czy miałeś jakieś "przypadkowe" kontakty seksualne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Nie miałem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Jak najszybciej kontakt z urologiem!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
od niedawna mam krwawe wytryski nic mnie nie boli i z dnia na dzien tak sie stalo wie ktos co to moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Bez zastanowienia do lekarza!
3

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z przywodzicielami.

Następny temat

Staw skokowy

WHEY premium