SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przetrenowanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
witam. jak w temacie. czy dopadło was kiedyś przetrenowanie i jeśli tak jak sobie z nim radziliście. ja trenuje 4 x w tyg bjj i 2x silownia. łącznie 6 dni treningowych i jeden tylko na regenerację i dopadło mnie chyba właśnie przetrenowanie. nie chce mi się trenować ,bolą mnie mięśnie, na macie mi nie idzie. macie może jakiś pomysł jak z tym sobie poradzić? pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
ok. rozumiem. dzisiaj z rana byłem już na treningu i nie było zle. odejmę w tyg jeden trening bjj i jeden siłki i może będzie dobrze

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Odpoczynek i regeneracja. Zrób sobie dłuższą przerwę a chęci do treningów po tym czasie wrócą. Czasami tak jest, że dopada brak motywacji do treningów i przetrenowanie. Moim zdaniem odpoczynek jest najlepszym wyjściem. Jeśli nie chcesz jednak rezygnować całkowicie z treningów, to możesz ograniczyć ich intensywność lub zmienić rodzaj treningów. Taka zmiana też jest czasami dobra bo urozmaica.
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Mnie pamięć myli czy to TY tak się chwaliłeś że 4 treningi to jest nic i dajesz radę bez problemu, po miesiącu paliwa zabrakło?

Za dużo treningów, za ciężkie, za mało jedzenia, za mało snu. Wybierz co tutaj kuleje i się zastanów, co jest dla Ciebie ważne: siłka czy mata. Tydzień temu prosiłeś o plan na siłownię, już Ci jest za ciężko... To może za wcześnie zdecydowałeś się na tyle treningów, za dużo chcesz?
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
tak, zgadza się. myślałem że dam radę ale 6 dni treningowych to dla mnie za dużo.odpuszczę sobie jeden dzień treningu bjj i jeden dzień siłki. Zrobie 3 dni całkowitej przerwy od wszystkiego i może trochę się zregeneruje

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Możesz też pobiegać. Fajna trasa i muzyka. C lepszego
1

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
bieganie niestety odpada. gadałem z trenerem i powiedział że przy mojej wadze (118kg) stawy by za bardzo po piz**ie dostawały.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
No to basen :) zmniejsz liczbę treningów, zrób sobie z tydzień dwa całkiem przerwy.
1

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Spoko. Spróbuję ten basen. Dzięki za pomoc panowie. Pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Jakieś pół roku temu miałem ten sam problem. Po prostu odpocząć przemyśleć swój trening i zacząć od nowa. U mnie robi się to cyklicznie. Teraz tez już czuje powoli przemęczenie, jestem cały obolały i ciągle bym aby spał trenując od 5 - 7 razy w tyg, w zależności ile mam czasu.
1

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
jak długo odpoczywałeś jak robiłeś przerwę? ja mam 3 dni wolnego za sobą od treningów i myślę że jutro już pójdę na mate

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
3 dni to zdecydowanie za mało przy przetrenowaniu nawet jeśli czujesz się dobrze to z tydzień przerwy sobie zrób
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FURO "wiatr i fale"

Następny temat

Tejpy na stłuczone żebra

Wiecej