SFD.pl Odchudzanie i forma po męsku

Dodaj odpowiedź

przesuniecie okna na IF

Wysłana -
Witam!jestem od kilku dni na IF mam okno jedzenia od 9 do 13 ale jutro mam impreze rodzinna od 16 i mysle czy mozna przesunac okno np od 15 do 21 a nastepnego dnia juz normalnie od 9 do 13 bo głupio mi isc i nic nie zjesc:)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Oczywiście, że można. Żywienie to na tyle skomplikowany proces, że taka jednorazowa zmiana dużych zmian na efekt końcowy nie da. Nie można dać się zwariować i tak perfekcjonistycznie podchodzić do tego. Pozdrawiam!
Wysłana -
Ja skorzystam z okazji i podepnę sie do tematu, bo też mnie to nurtuje. Chciałem przejść na IF, ale trening mam dziennie o innej godzinie i zastanawiam sie czy można zrobić tak, że okno jedzenia będzie od 1h po treningu do 5h niezależnie w jakiej porze dnia wypadnie trening? (Praca na zmiany).
Wysłana -
Ja daje kiedy mi pasuje, byle trwało tyle ile sobie założyłem.
Wysłana -
jw
ja to samo byle sie zmiescic w 3-5h i jest ok
Wysłana -
a ja prszy okazji wspomnę że skracanie okna żywieniowego do 3 - 5h jest rozwiazaniem eksptremalnym, nie koniecznie korzystnym...
Wysłana -
Czyli polecasz zostać przy 6h?
Wysłana -
zazwyczja polecam 6 - 8h, a niekiedy dłuższe (do 10h). Zbyt krótkei może oznaczać wzrost poziomu mocznika, być może takze amoniaku - chociażby...
Wysłana -
Ok, tak też zrobię, a jeszcze pytanie czy dobrze jest mieć np okno miedzy treningiem? Bo 6-8h po treningu cieżko znaleźć
Wysłana -
tzn trenig w trakcie okna tak? może być jak najbardziej
Wysłana -
faftaq
a ja prszy okazji wspomnę że skracanie okna żywieniowego do 3 - 5h jest rozwiazaniem eksptremalnym, nie koniecznie korzystnym...

wiem, tylko ja jestem na deficycie kcal od kilkunastu tygodni i jak sie rzuce na zarcie po tylu godzinach to czesto zjem wszystko bardzo szybko
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź