SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przerwa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2683
Jak wiadomo przerwe trzeba zrobic najlepiej na lato...2 tygodnie wystarczy?? czy proponujecie dluzej jak sadzicie panowie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Raczej 2 lata... w 2 tyg. to nawet mięśni do porządnego wysiłku nie przygotujesz...

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Ta, ale lepiej jakbyś co dwa miechy robił po tygodniu, wtedy masz pewność, że się nie przetrenujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Przerwa na 2 lata no to zes do***al z tym . Przerwe robisz jak potrzebujesz a nie jak ci sie podoba. Sily coraz mniej zmeczony sie czujesz brak progresu robisz przerwe tak z 2 tygodnie w zupelnosci wystarczy tylko musisz wtedy tez diete trzymac porzadna i bedzie dobrze. Tylko przerwa to przerwa zero silowni i zero pracy w tym czasie.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2683
skl15 zalosny jestes

Zmieniony przez - Kaczy 2 w dniu 2009-05-02 15:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 lata przerwy hahaha to dobry jestes ,chyba cos zle przeczytales ,a w wakacje mysle ze duzo osob robi chociaz mala przerwe z powodu wyjazdow itp .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2683
jjaarraass wiesz z powodu wyjazdow ale j/w napisal ktorys rozgarniety kolega przerwa musi byc kiedy jej potrzeba ja czuje ze stoje w miejscu/raczej duzo wolniej idzie wszytsko,wiem ze musze zrobic przerw tylko czy 2 tygodnie bedzie akuyrat czy dluzsza zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
2 tygodnie jest ok przynajmniej mi tyle zawsze wystarcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Źle przecztałem przeczytałem jak wiadomo formę trzeba zrobić najlepiej na lato zamiast jak wiadomo przerwę trzeba zrobić najlepiej na lato



Ale nieogarnięty jestem, 2 tyg wystarczą, jak kto woli

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2683
skl 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Najlepiej co drugi cykl. Np. Jeden cykl trwa 6 tygodni z drugim to będzie 12 i wtedy tygodniowa przerwa to najlepsze rozwiązania. Na wakacje można oczywiście przedłużyć do 2 tygodni.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosto z mostu

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium