SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

przerwa

Wysłana -
Jak wiadomo przerwe trzeba zrobic najlepiej na lato...2 tygodnie wystarczy?? czy proponujecie dluzej jak sadzicie panowie?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Raczej 2 lata... w 2 tyg. to nawet mięśni do porządnego wysiłku nie przygotujesz...
Wysłana -
Ta, ale lepiej jakbyś co dwa miechy robił po tygodniu, wtedy masz pewność, że się nie przetrenujesz.
Wysłana -
Przerwa na 2 lata no to zes do***al z tym . Przerwe robisz jak potrzebujesz a nie jak ci sie podoba. Sily coraz mniej zmeczony sie czujesz brak progresu robisz przerwe tak z 2 tygodnie w zupelnosci wystarczy tylko musisz wtedy tez diete trzymac porzadna i bedzie dobrze. Tylko przerwa to przerwa zero silowni i zero pracy w tym czasie.
Wysłana -
skl15 zalosny jestes

Zmieniony przez - Kaczy 2 w dniu 2009-05-02 15:44:43
Wysłana -
2 lata przerwy hahaha to dobry jestes ,chyba cos zle przeczytales ,a w wakacje mysle ze duzo osob robi chociaz mala przerwe z powodu wyjazdow itp .
Wysłana -
jjaarraass wiesz z powodu wyjazdow ale j/w napisal ktorys rozgarniety kolega przerwa musi byc kiedy jej potrzeba ja czuje ze stoje w miejscu/raczej duzo wolniej idzie wszytsko,wiem ze musze zrobic przerw tylko czy 2 tygodnie bedzie akuyrat czy dluzsza zrobic
Wysłana -
2 tygodnie jest ok przynajmniej mi tyle zawsze wystarcza.
Wysłana -
Źle przecztałem przeczytałem jak wiadomo formę trzeba zrobić najlepiej na lato zamiast jak wiadomo przerwę trzeba zrobić najlepiej na lato

Ale nieogarnięty jestem, 2 tyg wystarczą, jak kto woli
Wysłana -
skl 15
Wysłana -
Najlepiej co drugi cykl. Np. Jeden cykl trwa 6 tygodni z drugim to będzie 12 i wtedy tygodniowa przerwa to najlepsze rozwiązania. Na wakacje można oczywiście przedłużyć do 2 tygodni.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź