SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przepuklina kresy białej a trening mięśni brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
witam wszystkich, ponad półtora miesiąca temu przebyłem operację przepukliny kresy białej (tuż nad pępkiem). była ona bardzo mała, lecz powiększała się szczególnie przy treningu m. brzucha (robiłem trening na AB Wheel, który tak wchodził, że postępy były masakryczne :D ). Doszedłem do wniosku, że lepiej przebyć operację, póki jest ona jeszcze mała i poddałem się zabiegowi chirurgicznemu. obecnie wróciłem już do lekkich treningów, szwy mam już od miecha ściągnięte, ale nadal boje się forsować mięśnie brzucha, szczególnie robiąc AB wheel... jak myślicie, czy mogę bez problemu powoli wracać do treningu m. brzucha czy jednak odradzacie mi tego? Dodam tylko, że lekarz po usłyszeniu tego pytania, odpowiedział tylko zrobieniem głupiej miny (Polandia - Cebulandia) ... dzięki z góry za pomoc!


Zmieniony przez - sledz5 w dniu 2017-05-18 15:48:33

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dobrze byłoby gdybyś się wybrał do terapeuty na terapie wisceralną i zobaczyć czy nie ma ograniczeń (co jest duże prawdopodobieństwo że ma miejsce) prawidłowego napięcia i balansu w tym obszarze w przypadku gdy będzie on zaburzony zarówno pierwotny który spowodował wystąpienie jak i wtórny na skutek zabiegów i zrostów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Rozumiem. A gdyby owe ograniczenie miało miejsce, odradza się wtedy trening mięśni brzucha, czy zaleca się traktowanie ich z lżejszym wysiłkiem?

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To już jest kwestia indywidualna i dostosowana pod konkretnego pacjenta, ale jest duże prawdopodobieństwo że intensywne ich ćwiczenie mogłoby mięć nie najlepszy wpływ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
aha, czyli jako zarabiający 1300 jestem w czarnej dupie i lecę na tzw "zobaczymy" ;)

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Niestety jest to dużym ograniczeniem z racji że terminy na świadczenia medyczne w ramach ubezpieczenia są bardzo długie , jakby co możesz zobaczyć może gdzieś w okolicy uda Ci się 'coś' złapać (bo terapii wiscerlanej w jego ramach nie ma)
http://kolejki.nfz.gov.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstające sutki, czy to lipomastia lub ginekomastia?

Następny temat

Proszę o radę związaną z kręgosłupem.!!

WHEY premium