SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przepisy kulinarne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Witam wszystkich. Mam prośbę, jezeli ktos zna jakąs stronę www albo ma jekies przepisy na dania "dietetyczne" tzn. chodzi mi o to zeby nie znudzic sie ryzem z kurczakiem i warzywami, czy rybką. Jest przeciez tyle sposobów przygotowywania takich dań, różnych salatek, itd....Jeżeli ktos moze mi pomóc to z gory dziękuję.

POZDRAWIAM

Hekta
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Przepisow jest cale mnostwo,i ch skalad zalezy od Twojej inwencji i tego jakim czasem dysponujesz. Stron nie znam zadnych ale byl kiedys ciekawy post na ten temat :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=21869&forum_id=10&Topic_Title=&forum_title=Od�ywianie
A z moich rzeczy polecilbym Ci paste. Do jej wykonania potrzebowala bedziesz powiedzmy 150 g twarogu do tego 3 bialka jaja (opcjponalnie jedno zoltko do smaku), do tego szczypiorek,rzodkiewka,pietruszka,odrobina smietany. Teraz twarog rozcierasz,jajka gotujesz i kroisz drobno, tak samo postepujesz z pietruszka,szczypiorkiem a rzodkiewke wkroisz w waskie paseczki. Do smaku doprawiasz pieprzem i ew. odrobina soli, dodajesz smietany (nie przesadzaj). Calosc smakuje naprawde niezle i np. do pelnoziarnistego pieczywa tworzy niezla kompozycje do spozycia. W poszukiwaniu innych zajrzyj nastrone i cierpliwie czekaj a na pewno kulinarne golwy sie odezwa :)

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tak!
Takie pasty sa super!

Tylko zamiast śmietany daję jugurt naturalny...

A z przypraw to polecam świeżą bazylie- jaki zapach!!!!!
I zielony pieprz w ziarnkach- ten zapach!!!!

Jak będziesz potrzebował wiecej zwierzaków- to dorzuć do tego np. tuńczyka lub drobno posiekanego kurczaka i jest nawet dla mięsożerców zjadliwe

Możesz zamiast kurczaka dac np. szprotki z puszki i wtedy dodaj jeszcze np. oregano... ciekawy efekt wychodzi...

R.

PS.
Sam poeksperymentuj- zobaczysz naprawde świetnie to wychodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Dzięki za wasze odpowiedzi. Nie mam niestety zbyt wiele czasu ale postaram sie cos wyczarowac. A na tą pastę juz nabrałem ochoty

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a ja dopisze swoje sprawdzone twierdzenie ktore funkcjouje od dawna
matka potrzeba wynalazku :>
czyli zrobic cos z niczego co zostalo w lodowce :) i sami tworzy sie czasami takie pysznosci :>>> a czasami ....


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Dobre Termitek, ale u mnie w domu niewykonalne, bo jakbym chcial zrobic z tego co zostalo w lodowce to skladnikami posilku bylyby : miod,dzem,margaryna (mamusia) kielbasa,piwko (tatus) maslo orzechowe,mleko 3,2%,maslo,lody owocowe (siostrzczka). Szanse na najedzenie sie co prawda spore, ale nie wiem czy bym zaryzykowal


A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a to zmienia postac rzeczy bo jedyne co ja znajduje to swoje resztki i niedobitki ktore nieywkorzystalem - kasze makarony ryze wszystkieg po troche :>
papu psa oj nei tego nierusze :>
mama i jej wszechobecny koperek i pietruszka bleeeeeeeee niekgdy w zyciu
czyli sie da czasami cos sklecici :D


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://ikar.t17.ds.pwr.wroc.pl/~pga/eko/vegebook.html
http://irek.silesianet.pl/veget/pkuchn.html
to są rózne stronki, jedne o tym co robić z rybkami, inne są wegetariańskie, sporo też dla osób "jedzących tradycyjnie", ale nie powiem-"te przepisy są sprawdzone", bo kompletnie nie umiem gotować toteż życzę powodzenia
i sory, ze tak na raty, ale nie rozumiem, dlaczego nie da się wysłać, więcej niż trzy linki na raz...

smoczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kalorii?

Następny temat

Truskawki atakuja

Wiecej