SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedtreningówka z 1.3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
Siemka, miałem dłuższą przerwę od siłowni i mam pytanie czy są jeszcze jakieś odżywki zawierające geranium? ostatni raz jechałem na starym jack3d i czułem moc. Inne przedtreningówki typu no xplode mnie nie ruszają. Da sie jeszcze kupić coś ciekawego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak poszukasz to spod lady coś dostaniesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Mesomorph ma geranium, mój kolega zjadł 2 puszki i mówi, że był odlot.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
stary ma, nowy nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
ShowTime również ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Na allegro jeszcze dostanie starego Mesomorpha z USA

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2889
Ja oststnio kupiłem starego jacka na allegro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
Na alledrogo są jeszcze nox pumpy xtreme, działanie kozak, najmilej wspominam pośród wszystkich z 1,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8102
Podpinam się z pytaniem do tematu: jak po opakowaniu rozpoznać czy Meso oraz Jack3d to wer. z 1.3 (pełno tego na aukcjach i nie wiem tak naprawdę które z nich są "z", a które "bez")?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
najlepiej brać od pewnych ludzi z np forum z tymi z allegro to różnie bywa a naklejki mogli mieć ze starych wersji ponaklejane znam taki przypadek więc na aukcjach ciężko o coś pewnego jeśli jest jeszcze zakazane

tu masz ori mezo z zeszłego roku z 1.3 który 100% działa




Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2013-07-07 09:22:00

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8102
Dzięki za odp. Dextro. Wysłałem Ci PW.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatynka

Następny temat

Kiedy lepiej brać izolat-proszę o pomoc

WHEY premium