SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedramię - milionowy post o tym samym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7450
Wczoraj grałem dłgo w siatkówke i gdy serwowałem (chciałem jak najmocniej) podczas styczności ręki z piłką poczułem dośc mocne kółócie jakby w łokciu i troche dalej od łokcia w przedramieniu. Grałem dalej później przy pierwszych odbiciach piłki czułem jeszcze ból ale po może minucie ból był lekki. Do wieczora jeszcze troche mnie bolało przy zginaniu dzisiaj jest już lepiej. Boli mnie jeszcze troche przy prostowaniu i zginaniu ręki na maxa (ból wzdłuż przedramienia) ale czuje go tylko przy pierwsyzm zginaniu lub prostowaniu rękiprzy drugim i kolejnym razie już prawie nic nie czuć, gdy po jakimś czasie znowu zegne boli po pierwczym razie i przechodzi. Jak myślicie co to może być? Nie ma żadnego zaczerwienienia, opuchlizny bólu przy dotykaniu. Dzisiaj mam trening barków czy moge ćwiczyć?

Oprócz mojego tematu znalazłem chyba 3 PODOBNE tematy. Podobne bo chodziło o przedramie jedna nie znalazłem tam nic o mogłoby mi pomóc. Więc postanowiłem założyć milionyowy już z kolei temat...

Zmieniony przez - pompek16 w dniu 2006-05-04 19:18:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
mnie czasami żyłki w przedramieniu bolą ale to przestaje i zapominam o tym
ale Tobie może dolegać coś innego

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7450
Boofi mógłbyś mi wskazać chociaż 5 podobnych tematów bo nie moge znaleźć żadnej pomocy dla siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolano - milionowy post o tym samym

Następny temat

Ból pleców

WHEY premium