SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przebicie pepka- znieczulenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
niedlugo przebjam pepek. mieskzam w malym miescie (10 tys ludzi) i jest tu 1 studio piercingu. w dodatku ta pani nie ma znieczulenia takeigo prawdziwego wiec wlansie zmaowilam sobie ten taki spray zamrazajacy. straszeńsko boje sie przebicie i zrobie wsyzstko co mozna zeby to jakos zmnijesyzc bol. mam pytanie. ile trwa przebijanie? czy to jest takie 2 sekundowe wbicie igly czy powolne wbijanie? ale mam stracha. ide za miesiac. ojej xD

=)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
nie trwa dlugo i z autopsji wiem ze bol nie jest az taki wielki jak sie wydaje. jezeli w tym studiu nic nie maja to fakt mozesz zaopatrzyc sie w cos do zamrazania spray czy masc tylko skonsultuj to wczesniej z osoba ktora bedzie przebijala pepek!

tak na marginesie to niezle jak w takim malym miescie studio piercvingu...
u mnie ok 100 tys a studio tego typu z prawdziwego zdarzenia wlasciwie jest jedno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Nie potrzebnie zakladasz nowy temat, jest juz o kolczyku w pepku i to kilka linijek nizej, wiec tam sie takie pytania zadaje.
Z tego co slyszalam przebicie pepka prawie w ogole nie boli.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
Witam,
Przebicie trwa ok 4 sekundy;) ja zamrażałam zwykłym lodem;) oczywiście radzę przemyć czymś potem;]Radzę dobrać odpowiednią grubość węflona, bo nie będzie za ciekawie jeśli kolczyk się nie zmieści ;P (najlepiej szary) jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć to napisz;) przebijałam sobie i kilku koleżanka, nigdy nie wystąpiły żadne komplikacje;0
Pozdrawiam

"amarte es mi pecado.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja jednak na twoim miejscu poszła bym do tego jedynego studia piercingu i tam oddała sie w ręce specjalistów !

przejzyj zdjecia jakie moga byc konsekwencje jezeli sama przebijesz sobie nieudolnie pępek -brzydkie ślimaki ktore szpeca...
ja sama mam małego...i bede go usuwała u dermatologa !
https://www.sfd.pl/kolczyk_w_pępku-t314739-s3.html

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2007-05-08 16:29:06
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
niema czego sie bac niewarto ja dzis przebilam pepek i tylko troszke bolalo jak szcztpcami musiala skure naciagnac a ukluci wogole nie czulam......ale nie rubcie sobie sami kolczyka bo potem mozecie zalowac......jezeli ktos cos bedzie chcial wiedziec to piscie.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
ja mam kolczyka wielu miejscach ale przebicie kolczyka najbardziej w pepku bolalo.....teraz juz bym nigdy nie zrobila ....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
daj sobie spokój z przekuwaniem Co do znieczulenia to poproś o miejscowe a potem już tylko przeciwbulowe Ci zostają.

Co do tematu to przeczytałem na początku zamiast przebicie pępka przepicie popka

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
Mam pytanie. Miałam kiedyś kolczyka w pępku,ale go wyjęłam. Został mi taki maluteńki ślad. Nie czuć w tym miejscu żadnej gulki. i moje pytanie jest takie,czy mogę na tym miejscu mieć jeszcze raz kolczyka?? Proszę o szybką odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
mozesz miec, ale nie dokladnie w tym samym miejscu.
piercer bedzie wiedzial gdzie sie wkluc, igla nie powinna przechodzic przez poprzedni kanal przeklucia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik na plecach - odechciewa się żyć

Następny temat

Lipomastia - jak się pozbyć?

WHEY premium