SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

protos

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Moim problemem są kiepsciutkie warunki fizyczne :(. Mam 17 lat, a mierze 170 cm przy wadze 48 kg! Nie mam przy tym zadnych problemów ze zdrowiem, ruchowo jestem bardzo sprawny i nawet na brak siły specjalnie nie moge narzekać, ale taka waga (wzrost tym bardziej) są po prostu śmieszne. Przez dwa lata trenowałem szermierke i tam właśnie te warunki przemawiały na moją korzysć. Jednak w tej chwili zależy mi na przebraniu masy w jak najszybszym czasie. Jestem typowym polskim uczniem, który na nadmiar gotówki niestety nie cierpi, a potrzebuje... kilogramów :). A zatem moje pytanie/nia brzmi:

- Czytałem na pewnym forum, że warto jest sięgnać po "Super Gainer 4100" (jest w przystępnej dla mnie cenie i rozmuwcy go chwalili), czy możesz się z tym zgodzic?

- Stosując taki "dopalcz" ale bez odpowiedniej diety (chodzi mi o, to, że nie dam rady kupować sobie 2 piersi kurczaka dziennie + reszta tego wszystkiego, więc chciałbym jeść normalnie - rozumiem przez, to dużo mięsa + ziemniaki/ryż/makaron + platki, kanapki (szynka, ser) i duzo napojów) w jak szybkim tępie może podskoczyć mi masa i mniej więcej o ile?

- Czy takie gainery, które z tego co przeczytałem posidają sporo białka i węglowodanów mogą przespieszycz także wzrost człoweika (jak mówiłem mam 170 cm :)?

- Chcialbym przytyc 10 kilogramow (do 57 dobic) ile puszek musze zjesc i ile to potrwa?

Na koniec jeszcze jedna uwaga... Nie chodze na silowie. Cwicze w domu od okolo 4 lat(pompki, drazek, brzuszki itd.), jezeli mozecie to wezcie, to pod uwage.

Z góry bardzo Ci dziekuje za odpowiedź

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ja w to wierze :)
i tez zycze powodzenia a napewno ci sie uda :) jak jakies jeszcze problemy to pytaj a napewno ktos sie znajdzie pomocny :)

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec tak mysle ze zakup gainera dla ciebie to swietny pomysl ! Ale jesli chcesz zywic sie zwyczajnie mozesz nabrac masy ale nie bedzie ona pozbawiona tluszczu. A tak w ogole nikt nie karze ci jesc 2 piersi dziennie wystarczy 1 ;)Troche ryzu, warzywa, nabial, pieczywo razowe, piersi itp. na pewno dostarcza ci ladnej masy. Zapodasz sobie jeszcze gainerka i powinno byc dobrze ;)Co do tych 10kg ktore chcialbys zlapac od razu na pewno ci sie nie uda ale jak bys jadl co napisalem i przy tym wspomagal sie gainerem masa stala by przed toba otworem


Pozdrawiam

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzieki! No na, to co mowisz, to kase znajde :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
pamietaj ze niemusisz sie sztywno trzymac diet ktore sa na forum ogolna zasada chodzi o dostarczenie bialka ww i tluszczow
poszukasz troche w tabelach i napewno jakas dietke wmiare niezjadajaca wszystkich sozczednosci ulozysz do tego gainerek jako uzupelnienie (moze bialko jeszcze choc z pozywienia tez dostarczysz - sere serki mleko itp itd)

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
Zacznij cwiczyc na silowni, do tego duzo kalorii z posilkow plus ewentualnie gainer a 10 kg przytyjesz zanim sie obejrzysz:) A pozniej bedziesz chcial wiecej i wiecej...:)


Bokser

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za***iscie! Napawde wielkie dzieki Panowie. Teraz nie ma co tracic czasu przy kompie tylko ide na zakupy ;) Thx jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze jedno kup sobie jakies witaminy itp. Zapotrzebowanie na nie jest o wiele wieksze niz u osob nie trenujacych.


Pozdrawiam

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Ja bym ci radzil zrezygnowac z gainera, porcja SP 4100 kosztuje 2zl i zawiera tylko 13g bialka (w tym 7,5g z mleka).A za weglowodany palacic taka kase. Duzzzo jedz. Nawet jak przybedzie ci taknki tluszczowej, to ci nie zaszkodzi. Wartosciowe posilki wcale nie sa drogie.A za 2 zl to bedziesz mnial smaczny, pelnowartosciowy posilek i czasem ci reszta zostanie. Zacznij od ryzu/makaronu, ja gotuje raz na 1-3 dni,tak ze w kazdej chwili ma juz gotowy.Kosztuje grosze, Jako zrodlo bialka polecam ser bialy chudy, jajka, mleko. Piers z kurczaka nie jest wcale taka droga (tansza od odzywki). Jesli nie chodzisz na silownie to duza ilosc bialka nie jest ci potrzebna.
Dlatego proponowalbym ci Orzeszki archaidowe, wedlug mojej tabeli maja 594kcl w 100g. Ostanio widzialem w promocji w supermarkecie 250g za 2zl. Teoretycznie przy zachowaniu dobrej diety + dodatkowo 1500kcl dziennie z orzeszkow moglbys przybierac 0,15 -0,2 kg dziennie (niekoniecznie miesni .Moze ktos mnie poprawi.
A najlepiej to ZACZNIJ TRENOWAC NA SILOWNI !!!




karton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SNIADANIE I: (7:00 - 8:30)

Jajecznica (3 jajka) + Chleb z maslem + Tunczyk + Szklanka mleka

SNIADANIE II: (10:00 - 11:00)

Dwie kanapki z serem i szynka + ciastko

OBIAD I: (13:00 - 14:30)

Piers z kurczaka + Opakowanie ryzu + Szklanka mleka + surowka

OBIAD II: (16:30 - 17:00)

Piers z kurczaka + Opakowanie ryzu + Szklanka mleka

KOLACJA I: (18:30 - 19:00)

Jajecznica (3 jajka) + Chleb z maslem

KOLACJA II: (21:30 - 22:00)

Dwie kanapki ze szprotami

Strasznie Wam dziekuje za wszystkie odpowiedzi. A to co znajduje sie powyzej to moja "dieta". Jezeli byscie mogli ja ocenic... Z gory dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
Tunczyk z mlekiem?:)
Na sniadanie polecam jakies platki do jajecznicy.

Bokser

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
na sniadanie zamalo ww praktycznie samo bialko
sniadnakono spoko pamietaj miesiwo z kanapka ;)
obiad jak lubisz tak oki
na kolacje wrzuc moze tego tunczyka jako bialko
i kolacja I jest po silowni ??? to dozuc cos ww

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIEZWYKLE PILNIEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

SMAK !!! białka serwatkowego

WHEY premium