SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o ulozenie planu treningowego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1100

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
witam wszystkich
ostatnio cos mnie tknelo zeby wkoncu wziac sie za siebie ;) tylko ze kompletnie nie mam pojecia o cwiczeniach, treningach itp. dlatego prosze o ulozenie tygodniowego planu cwiczen. mam 20 lat (i jestem kobieta tak przy okazji ;)), 170 wzrost i waze ok. 77kg. moje godziny przeznaczone na trening sa raczej ograniczone (studia + praca) dlatego sobota i niedziela odpadaja kompletnie. pozostaje 5 dni na trening. na pewno chcialabym zaczac biegac, tylko nie wiem od jakich odleglosci zaczac i czasu dziennie. "sprzet" ktorym dysponuje to jedynie stroj sportowy, duzo miejsca do biegania i dwa hantelki po 2kg. dzieki tym treningom chcialabym oczywiscie zrzucic pare kg, nabrac szybkosci, zwiekszyc wytrzymalosc i poprawic miesnie nog, brzucha i ramion. czekam na ciekawe propozycje i z gory dziekuje za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Przecztaj podwieszony regulamin dzialu, wiele sie dowiesz i wypelniajac ankiete pomozesz nam w ocenie sytuacji
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Motywacja, z kąd ją brać?

Następny temat

Informacja dla osób chcących zabrać głos w dziale Ladies!

WHEY premium