SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o ułożenie diety i treningu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
cześć. czy może mi ktoś ułożyć dietę odchudzającą? i rozpisać trening (mam 30 l/170 cm wzrostu/ waga ok. 68 kg) mam siedzacą pracę. mogę cwiczyć 4-5 razy w tygodniu. zależy mi żeby schudnać raczej w dolnych partiach

co do diety: nie jem mieska, cukru, chleba, ziemniaków, mleka krowiego, żadnych prostych weglowodanów. nie lubie jeśc duzo na raz.

jesli ktoś ma ochote, to prosze o jakąś rozpiskę. dziękuję

Płeć: Kobieta

Wiek: 30

Waga: 68

Wzrost: 170

Obwód klatki: 80

Obwód ramienia: 27

Obwód talii: 68

Obwód uda: 54

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: praca siedząca. teraz nie ćwiczę.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: teraz nic. jescze 3 miesiace temu: 4-5/tyg. fitness 4 razy w miesiacu squash, dużo spacerów, taniec 2 x tyg.

Odżywianie: nie jem: miesa (żadnego), mleka krowiego, słodyczy żadnych, masła, prostych weglowodanów. JEM: chude jogurty,kefiry, jajka, mleko kozie,kefir warzywa, owoce, ryby, kasze, czasem czerwone wino (rzadko)

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie; mięso/mleko krowie/tłuste rzeczy

Stan zdrowia: zdrowa.

Preferowane formy aktywności fizycznej: mogę cwiczyć 4-5 razy w tygodniu ( jedyne ograniczenie to mają mi się nie rozbudować uda i barki nie poszerzyć talia) moge cwiczyć godzine dziennie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: tylko linea fitness

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: mogę, jest możłiwe ale chyba wolę bez. to zależy co to a być

Stosowane wcześniej diety: dukana, lekkie niedojadanie i w sumie tyle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
trochemnieintryguja zakaz poszerzenia uda i ramion
to w ogole co mozesz robic tylko aeroby?

po wymiarach nie widac bycs byla gruba
Mozesz uzupelnic pyatania z naszej ankiety i dac jakas fotke sylwetki

dlaczego nie tluste rzeczy skoro nie masz problemow ze zdowiem
okres masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
nie nie mam. co okres ma do tego? no nie lubię i już. nie jestem jakaś mega gruba, ale chce ważyć ok 62 kg. teraz jestem taka okrąglejsza, troche ciałka i tłuszczyku sie odłożyło. a lubie być lżejsza. w talii chce mieć wcięcie, barki mi sie podobają węższe a uda generalne chce jakoś wysmuklić, rozciągnąc (ma za bardzo umieśnione) - jak coś na to poradzisz to będzie super :) ale to droga przez mekę, bo one zawsze są taki mocniejsze, nawet jak schudnę. penwie po śmierci tez już takie będę ;) masakra;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
taa.. jasne. fotkę;) co ty. jak schudnę to może. teraz to nie ma mowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ciekawa jestem tych za bardzo umięśnionych nóg.....coś trenowałaś, że masz takie umięśnione??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
co ma okres??? bardzo duzo, brak okresu=spieprzony system hormonalny a to jest choroba
nie ma zdrowej kobiety bez okresu.

No wlasnie jako ze to forum sportowe my tu dbamy o miesnie i je budujemy jak trzeba, 54cm przy twoim wzroscie w udzi eto absolutnie nei sa umiesnione nogi, jak masz mniej niz 10mm falde na udzie to moge przyznac ci racje ze masz miesnei w przeciwnym wypadku masz takie przeciętne, i stanowią one dla ciebei problem jedynie dlategop ze masz takie gusta, a z gustami sie nie dyskutuje.
nie lubisz zmian jakie sport wprowadza w ciało nie zadowoli cie zadne odchudzanie, zostaje chirurgia plastyczna ona zajmuje sie wycinaniem, odsysaniem i wstawianiem gdzie trzeba. masz za soba doswiadczenie w dietach i ruchu sportowym powinnas juz wyciagnac z nich wnioski.

jak masz ochote poczytaj sobie linki z naszego regulaminu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
nie zrozumiałyśmy się. tak w ogóle to okres mam (napisałam, jestem zdrowa, wyniki ma idealne) myślałam, ze pytasz czy akurat teraz właśnie (stąd odpowiedź). co robiłam: biegała, rower, squash. nie wiem może taka tendencja do rozbudowywania mają.
pytanie było po to, żeby uzyskać odpowiedź. może sugestie co do treningu.a nie każdy musi lubić tak umięsnione ciało jak Wy. mi wystarczy delikatniej. tylko pytałam o spalenie tłuszczu (dieta i trening). ale chyba lepiej liczyć na siebie. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Staramy się pomagać osobom, które pokazują, że im zależy, same coś od siebie dają. przeczytałaś sugerowne linki?

Sądząc po wymiarach, nie masz rozbudowanych nóg, zaproponuję Ci ćwiczenia całego ciała, bo ani dodatkowe ćwiczenia na nogi ani ich unikanie nie wpłynie na to, z której części ciała schudniesz najpierw.

jeśli ostatnio się nie ruszałaś zacznij od tego treningu: https://www.sfd.pl/-t18564.html
a za 4 tygodnie zmień na ten: https://www.sfd.pl/-t585708.html (A i B, musisz się nauczyć techniki)

a dieta? ile jesz kcal? powinnaś ok. 1800,
nie zapominaj o zdrowuch tłuszczach.
jesli nie jadasz mięs poczytaj dziennik Oveja, one jest wegetarianką i nauczyła się dostarczać odpowiedznią ilość białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
ty na pewno masz 30 lat ?? tak pytam z ciekawości

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
dzięki agak za pomoc. przeczytałam. podobnie jak rozpiski treningowe i dietetyczne rallygunia itp. na pewno zajrze do oveja - bo zdecydowanie nie bede jesc miesa. pozdrawiam i dziekuje za sugestie co do treningu i diety.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

duża motywacja, proszę o podpowiedź ! :)

Następny temat

Ładną sylwetkę z odrobiną mięśni bardzo poproszę :)

Wiecej