SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc w ulozeniu diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicze 6 razy w tygodniu,chcialabym zrzucic 10 kg czy ktos moglby mi pomoc w ulozeniu diety(ile % weglowodanow,%bialka,%tluszczy)jako suplement uzywam l-karnityny
z gory dziekuje za pomoc ,pozdrawiam
bil-slabosc ktora opuszcza twoje cialo

nadia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Oboje macie racje (moim zdaniem),. Generalnie zasada jest taka ze problemy z laknieniem zaczynaja sie wtedy gdy poziom insuliny ulega gwaltownej zmianianie, nie wazne czy wzrasta czy spada. To o czym mowi puff, ilustruje przyklad "apetyt rosnie w miare jedzenia", i jest top jak najbardziej trafne spostrzezenie. Jesli sie objemy, poziom insuliny gwaltownie wzrosnie,ale nadmiar glukozy trafi do tkanki tluszczowej i znow bedziemy glodni. Przyklad o ktorym mowil smoczek bardziej pasuje natomiast do przykladu z palneniem. Organizm przyzwyczjaony do pewnego stalego poziomu insuliny nie moze sobie poradzic z tym ze przestalismy go "zaopatrywac" w papierosa a tym samym poziom insuliny jest nizszy niz kiedy palimy regularnie. Zeby to zrekompensowac podswiadomie siegamy po jedzenie, poziom insuliny stabilizuje sie na pewnien czas itd. To niebezpieczne i tlumaczy skoki wagi po rzuceniu palenia u wiekszosci ludzi. Tak to widze. Pozdrawiam

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Napisz złotko ile ważysz - bez tego nie bedziemy niestety mogli Ci pomoc.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiec wstyd sie przyznac waze 55 kg przy wzroscie 156cm 3 razy w tygodni stosuje diete owocowo-warzywna w pozostalae dni staram sie nie przekraczac 1000 kcal moje problemy z waga zaczely siepo odstawieniu papierosow(przedtem wazylam 39kg)i oczywiscie chcialbym schudnac jak mozliwie najszybciej z gory dziekuje za pomoc
bol-slabosc ktora opuszcza twoje cialo

nadia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
"(przedtem wazylam 39kg)" O boże sorki ale to mało!!!!!!


NAwet nie mów że znów chcesz wrócić do takiej wagi!!!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakby to powiedzieć minimum dla Ciebie to 45 kg, nie mniej.
Hmm, a może masz taką budowę...różnie bywa, bo jesli wszystko było ok od strony hormonów(mam na mysli to czy miałaś okres) to może to u Ciebie norma...Hmmm, bo Twoje BMI z "dawnych czasów" wskazywało na znaczną niedowagę (BMIok 16, a anoreksje stwierdza się od BMI=18) .hehe, nawet hannawald ma BMI 18, ....hmm,a jak wygląda
Ja na Twoim miejscu schudłabym do ok 48 kg, a potem postała parę godzin przed lustrem, a potem parę godzin przed dobrym kumplem i zastanowiłabym się, czy jest sens chudnąć więcej... Zresztą, wiem, że moja opinia niewiele tu znaczy, bo liczy się płeć przeciwna, ale chyba miękkie jest przyjemniejsze

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
jest sie do czego przytulic a nie sie po kosciach obija :>
50kg mieska na ciele to bardzo wsam raz
mniej to juz jest fuj fe i ble jak dla mnie

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze zanim ktos kompetentny zabierze się za układanie diety, ja dorzuce jeszcze nastepne swoje trzy grosze.
Prawdopodobnie zalezy Ci na tym żeby zrzucić te 10 przed wakacjami...Do wakacji został miesiąc, a w miesiąc bezpiecznie mozna schudnąć ok 4-5 kg. Co znaczy bezpiecznie?
-z większą szansa na nie wystapienie efektu jojo(i nie mów sobie , ze potrafisz się potem pilnować, bo fakt, że przytyłaś po odstawieniu papierosów świadczy o tym, że jestem podatna na efekt jojo.
-że nie będziesz chodzić wściekła na wszystkich(cóz, taki przykry efekt uboczny restrycyjnej diety)
-nie zaczna Ci wypadać włosy, łamać sie paznokcie, łuszczyć się skóra, pekąc wargi, i inne przyjemne podobne rzeczy...
-i tak dalej i tak dalej.
Wniosek się nasuwa jeden-chudnij kilogram, max 1.5 na tydzień, a efekt utrzymasz, duzo ćwicz, a ciało będzie jędreniejsze(tym bardziej, ze masz lkarnityne, która, moim zdaniem, nie spala tłuszczu(moja opinia), ale świetnie robi na skórę i "zwartość" ciała.

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Nie czuje sie kompetentny do ulozenia diety komus kto wazac 55 kg chce zrzucic 10 kg ? Szczerzem mowiac zgupialem i nie rozumiem Cie. Uwazam ze naprawde 50 kilo tak jak napisal Termitek to absolutne minimum ! Kazdy facet Ci to powie zbyt szczuple kobiety najzwyczajniej w świecie nie sa ladne ! Przemysl to dobrze zanim zredukujesz liczbe kalori do naiezbednego minimum (bo i tak zrobisz co zechcesz) , a waga na poziomie 39 kg to juz anoreksja. . .
P.S: Smoczku, przybieranie na wadze po rzuceniu palenia ma niewiele wspolnego z podatnoscia na efekt jojo. Palac oszukujesz organizm, podnoszac sztucznie poziom insuliny - przestajsz palic, organizm domaga sie jej wiec siegasz po jedzenie. Jesz wiecej i tyjesz. Nic trudnego

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha
i zerknij sobie na te posty:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=27653
i na serwis www.grubasy.pl
i tu: www.schudnij.pl
może znajdziesz tu jakieś cenne dla siebie wskazówki.
3m sie:)

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
AHA, nie znaczy to oczywiscie ze proponuje zaczac palic ! Tego faceci nie lubia jeszcze bardziej

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co mojej gosposdraki hormonak]lnej to na pewno mam bardzo zaburzona ,gdyz od czterech miesiecy nie mialam menstruacji,aczkolwiek upenilam sie ze nei jestem w ciazy a do lekarza pojde za raz po powrocie do Polski,obecnie jstem w NY a tutaj koszt wizyty u byle jakiego specjalisty wynosi okolo 800$dla osoby nieubezpieczonej takze darowalam sobie czy to tez moze byc przyczyna tego,ze tak bardzo przytylam(przyznam szczreze,ze przez pierwszy mieisac po rzuceniu palenia opychalam sie jak glupia i byle czym)pozatym nigdy nie mialam wbrew pozorom zadnych problemow z jedzeniem pozdrwaiam
bol-slabosc ktora opuszcza twoje cialo

nadia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak by tu przytyć :(???

Następny temat

Pitca

WHEY premium