SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc dla kolegi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
kumpel ktory nie ma dostępu do neta prosil mnie abyscie mu pomogli ,oto jest post :

Mam osiemnaście lat, jestem po jednym cyklu, który składał się z 10xDeca - Durabolin 200mg, 25xSustanon 250 i 7xPrimotestoviron Depot. Cykl był bezsensowny, bo wtedy o ćwiczeniu i sterydach nie miałem pojęcia. Brałem co miałem przez cztery miesiące, bo do pewnego czasu fajnie rosło. Przestałem brać w samym środku, gdy dawki były największe (musiałem). Masa spadła, miałem strasznego doła, w siłowni nie byłem osiem miesięcy. Teraz ćwiczę na sucho (drugi miesiąc) na razie nie będę brał, ale cykle już planuję. Tym razem chcę to zrobić rozsądnie, potrzebuję rady specjalisty i dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc.
Za około trzy miesiące będę miał do wyboru 40 strzałów Deca - Durabolin 2 ml, butelkę Equipoise 50 ml, metkę polską lub ruską i 40 zastrzyków Winstrolu. Equipoise 50ml będę miał za 800 zł, nie chciałbym wywalić kasy w błoto, a wiele słyszałem o skuteczności tych środków. Nie wiem jeszcze czy będzie to Ganabol, Equipoise czy po prostu butelka zawierająca czystą Boldenonoe. Jedni mówią, że po Eq idzie siła i rzeźba, inni, że mają na tym duże przyrosty bez wody. Handlarz jest pewny i ma różne rodzaje Eq. Nie wiem jaki wybrać. Podobno chodzi tylko o substancję Boldenonone Undecylemate. Nie rozumiem jednak czy np. Ganabol 50 ml zadziała tak samo jak 50 ml samej Boldenonoe. Zastanawiam się jeszcze nad Testosteronem. Ważę 87 kg przy 190 cm wzrostu. Zamierzam zrobić masę przynajmniej do ponad 100 kg, a potem się wyrzeźbić i utwardzić. Zależy mi na dobrej jakości masie mięśniowej, a nie na byle masie. slyszalem na temat teścia ze że wystarczy wbijać 50 mg co dwa lub trzy dni, a wtedy masa będzie sucha z małą ilością wody.
Na pierwszym cyklu niby dostałem gyno bo sutki zrobiły się większe. Robiłem USG sutków dwa razy, a z wynikami byłem u pięciu lekarzy. Wszyscy lekarze mówili, że nie ma u mnie nic co miałoby jakikolwiek związek z ginekomastią, a jeden z nich określił to jako stratomastia lub coś w tym stylu. Stratomastia to podobno zdolność do odkładania się tłuszczu na klatce piersiowej u mężczyzn, do czego może dojść po zachwianiu równowagi hormonalnej i nie tylko. Nie wierzyłem lekarzom, bo wyraźnie widziałem u siebie zmiany. Wziąłem jedno opakowanie Tamoxifenu z apteki i zaczęło mnie piec koło sutków. Nic mi ten Tamoxifen nie pomógł. Po cyklu kupiłem paczkę Nolvy Zeneca i trochę zaczęło schodzić, a potem zrobiło się gorzej niż na początku. Brałem tak jak trzeba - 10mg o stałych porach dnia przez dwa tygodnie. Znów Nolvadex nie pomógł. Po około trzech miesiącach od zaprzestania zażywania sterydów woda z sutków zeszła, ale trochę tego tłuszczu zostało. Po tym wszystkim nie chcę robić cykli z ryzykiem jakiegoś syfu na klacie.
Mam teraz ciśnienie 160/100, ale powoli się obniża i czuję się coraz lepiej. Czytałem na temat czosnku i podobno pomaga na nadciśnienie.
prosil bym o rozpisanie mi czterech porządnych cyklow z udziałem: Deca, Testosteron, Metanabol, Equipoise i Winstrol w zastrzykach z jak najmniejszym ryzykiem gynekomastii i opuchlizny.
Proszę także o poradę w związku z Equipoise, który wybrać, a może to obojętne? Czy 800 zł to nie za dużo?
W szczycie będę brał 400mg Deca/tydz. Czy Proviron jest lepszy od Nolvy i czy zahamuje gyno przy 400 mg Deca/tydz? Czytałem, że do Deca - Durabolinu bierze się obydwa. Czy możliwe jest, żeby po sterydach z mojego pierwszego cyklu nie dostać gyno? Co to jest ginekomastia progesteronowa po Dece i czym ją zablokować? . Pod jakimi postaciami stosować czosnek, żeby pomogło?
Przy planowaniu cykli nie bierz pod uwagę mojej sytuacji zdrowotnej; astmy, nadciśnienia, bólu i strzelania w stawach. Będę brał dopiero, gdy wszystko wróci do normy.
To będą cztery cykle i jeżeli uda mi się na nich osiągnąć 100 kg bez tłuszczu to potem koniec koniec ze sterydami.

Za odpowiedzi dziękuję "

ja dodam od siebie tylko ze on trzyma diete ale jest kamikadze......
Jest w 100% przekonany ze chce koksowac i nic go od tego nie powstrzyma wienc prosze was o pomoc ,thx.

HARDCORE PRIDE!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Ja normalnie nie wiem, co mam powiedziec ... Twoj kumpel wzial na pierwszy cykl tyle "towaru" ile ja bym sie chyba w zyciu nie odwazyl wziasc. I do tego jeszcze popelnil "grzech glowny", czyli przerwal cykl w najgorszym momencie. Przeciez On sie chyba nie zdazyl odblokowac do dnia dzisiejszego - dlatego cokolwiek by teraz nie robil - czy by bral, czy nie - jego postepy beda marne. No nic, nie ma sie co zalamywac - ja kiedys tez mialem "podobna" sytuacje - z tym, ze osobiscie mialem na tyle silnej woli, aby przetrenowac cztery dlugie lata "na suchara". Jedyne co mu moze pomoc - to systematyczny trening bez koksu - musi wytworzyc nowe receptory sterydowe po to, aby moc wogole myslec o ewentualnym braniu "towaru" - chociaz zwazywszy na jego aktualny stan zdrowotny - to jezeli nie nastapi znaczna poprawa, to o jakimkolwiek braniu SAA nie ma mowy (inaczej moze go to zaprowadzic do piachu - niestety). Mysle, ze okres ok. 2 lat "naturalnego" treningu to absolutne minimum. Oczywiscie w tym czasie jak najbardziej bedzie wskazane wspomaganie sie takimi suplementami jak kreatyna, HMB - a w pozniejszym okresie Tribulus Terrestris i ZMA. Oczywiscie nie moze rowniez zaniedbywac diety. Gwarantuje, ze jezeli Twoj kumpel przecwiczy te dwa lata na sucho to dojdzie spokojnie do 100kg solidnej zbitej masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
czyli gdy jest zblokowany nie zrobi zadnych postępow ,a na sucho mu sie uda? cwiczy pare miesięcy juz na sucho i nic mu nie idzie...

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Powiedz kumplowi ze ma wiecej pieniedzy niz rozumu i ze pojdzie do piachu albo bedzie za pare lat ledwo zipiacym dziadem ,o sterydach niech wogole zapomni na kilka lat .

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
on zdaje sobie z tego sprawe, z tym ze chce byc duzy za wszelką cenę ,nie liczy sie zdrowie ,wienc prosze rozpiszczie mu te cykle ,zrobi je za 2 lata ale juz teraz chce wiedziec co i jak. thx

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Za duże ciśnienie. Czosnek + rutinoscorbin pomogą nieco, jeżeli nie będzie na razie brał SAA(wtedy pewnie wzrosłoby jeszcze bardziej) oraz obniży nieco ilość sodu w diecie (MNIEJ SOLI!)jeśli mimo to nie obniży się do conajwyżej 140\80(a i to trochę za duzo) to powinien skonsultować się z lekarzem, a wogóle to powinien to zrobic już teraz - przesadził z iloścą
soku na początek a następny cykl niech zrobi jak będzie zdrowy (ciśnienie, cholesterol, współczynniki wątrobowe itd)

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
Gochan napisales ze ma brac czosnek ,ok ale kolega pytal w jakiej postaci ,ile itd ,jak mozesz rozwiń to troszke ,U lekaza był i stwierdzono u niego jakąs narosl na sercu czy cos w tym stylu ,bierze tabletki na zbicie cisnienia lecz to raczej malo dziala. I czy moglbys odpowiedziec bardziej szczegolowo na pytania kolegi?

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
czy nikt nie potrafi odpowiedziec dokladniej na pytania kolegi?

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swirem jest twoj qunpel jak dozyje 30 to jest p/r/z/e/h/u/j/e/m/.Stary poco on chce next cylk ile on sie chce tym cieszyc rok dwa przeciez to go wydrze z butow .Moim zdaniem on teraz ma organizm 70 60 letniego dziadka (nie obrazajac dziadkow na forum)to starszego pana lub czlowieka z podeszylm wieku :)

oriks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
w Rzeszowie jest od****a świrów


Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
mozesz mi powiedziec po kiego hooja odgrzewasz stare posty?
to bylo rok temu...

meta a ty dzie cwiczysz ? w rzeszowie?


Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrolon SPA Milano

Następny temat

>>>METANABOL>>>>

WHEY premium