SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc... Anemia? wahania sily kondycji

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
Witam,
Przejde od razu do rzeczy .
Od dluzszego czasu mam problem... raz ide na trening i robie grupe poczatkujaca i zostaje na zaawansowanej i cwicze w bardzo dobrym tempie, sila, dynamika wszystko jest... ogien z dupy, goscie wysiadaja .

a bywa tak ze rano wstaje i juz czuje ze nie mam sily... ide na trening to samo...

Bardzo prosze o odpowiedzi czy Wy tez tak macie/mieliscie i czym to moze byc spowodowane?

Sen, Odzywianie, Pogoda, Cisnienie? Nie biore zadnych suplementow jesli chodzi o witaminy i mikroelementy to mozliwe ze nie dostarczam tyle ile pownienem...

z odzywianiem jest tak ze staralem sie dobrze odzywiac mieso, ryz , koktajle bialko/banan/jogurt i tego typu regularnie w ciagu dnia ale nie odczuwalem zadnej roznicy. Goscie z silowni moze byc mnie wysmiali ale serio nie odczuwalem zadnej roznicy czy sie odzywialem regularnie czy nie. Prace mam taka ze czasem w ciagu dnia nie jem prawie nic, a nastepnego rano wstaje i jest moc.
Mam tez tak ze nie jem przed treningiem co najmniej 3 godziny bo pozniej czuje sie strasznie ciezki.

Nurtuje mnie to od dlugiego czasu bo chcialbym dawac z siebie 110% na treningu ale czasem czuje sie jak po imprezie.
Do tego stopnia mam z tym problem ze w najblizszym czasie zamierzam isc na szczegolowe badania krwi... w miedzyczasie bardzo licze na to ze ktos sie odniesie do mojego tematu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
super forum myslalem ze tu ktos zyje... caly dzien bez odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super partia kur*wo

Nic dziwnego, dwa treningi pod rząd na początku jest p***a a na dłuższą mete wysiadasz.
Też tak miałem, że cisłem w opór a po 2/3 tyg budziłem się i pierwszą jaką miałem myśl w głowie to kurde dziś na trening, nie chce mi sie, nie mam siły.

A micha dużo daje, jak pojesz 2/3dni to co chcesz zauważyć. Musisz trzymać regularnie i będzie moc. A nie że ty nic nie jesz, zjesz nagle przed treningiem popularnego kuraka z ryżem i myślisz, że dziś będzie moc na treniolu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 102 - Derrick Lewis vs. Shamil Abdurakhimov

Następny temat

UFC 206: Holloway vs. Pettis - LIVE

WHEY premium