SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 810 Wiek -4474 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15764
czytałem kiedyś artykuł Mastera który pytał się o braniu mety gdy jest się grubym a potem ktoś polećił mu jakiś podobno dobry środek proszę zgłoś się ten kto zna ten środek !!!!!!!!!!!!!!!

Dj Yogi

TALK TO THE HAND...

Jeśli nie wiesz co powiedzieć to mów to niewyraźnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
grubasom to poleca sie clenbuterol albo coffeina+aspiryna+efedryna...

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grubasom to poleca się diete, diete, diete i bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
sekator masz racje, ale co gdy są to leniwe grubasy? Wtedy biorą sobie takie leniwe grubasy wyżej wymienione srodki i stają sie szczupłe...choć mają chore wątroby itp...:)

P.S. a biegać to i tak muszą bo bez aerobów to i nawet z towarem lipa bedzie...

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Yogi sprecyzuj troche,to dostaniesz konkretniejszą odpowiedz.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcesz zgubić z 20 kilo zrób DNP lub Cytomel, chcesz zgubić jeden kilogram zrób clenbuterol lub phenformin, jeżeli masz dużo kasy i chcesz zyskać z 20 kilo i zgubić około 7% tłuszczu wtedy zrób Growth Hormone i Insulinę

I live in US, if you speak English but live in Poland than drop me an email and there might be a way for you to make a few dollars.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Wissim - nie podoba mi sie ta sygnaturka. Cosik smierdzi handelkiem lewym koksem. Or am I wrong?

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm 20 kilo?,wiem czym jest T3 Cytomel ale co to jest ten DNP?


3majcie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i znowu klania sie opcja "szukaj artykulu" wpisz i otrzymasz co chcesz... ale z gory mowie ze nawet nie mysl o DNP :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Victor dzieki za odpowiedz,w archiwum juz bylem,ale jest tam tylko napisane ze to jest bardzo toksyczne,a mnie interesuja szczegoly,wiem ze kuracja jest droga,ale nie wiem jak sie to stosuje i czy jest w formie doustnej czy poprzez injekcje.

Aaa i dlaczego nie mam o tym myslec?:)

3majcie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Phiber dlaczego masz o tym nie myslec? Bo to jest uzywane jako trutka dla owadow,bodajze jeszcze szczurow, i tu nie chodzi o to ze jest drogie tylko o zycie , tak o zycie a nie zdrowie.

Moderator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ja konczy sie zabawa ze sterydami (zdjecia)

Następny temat

Meta a wzrost

WHEY premium