SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosic o pomoc kolegow?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
Yo. Wiec tak wychodze z gosciem na solo i on dostaje "lekki" w******l wszystko bez swiadkow. Za dwa tygodnie ide na przystanek po szkole a tam on czeka na mnie z szescioma kolegami(tak na marginesie dla dwoch sie to zle skonczylo) no ale coz jeszcze 4 dorwali mnie i kopali chyba zpol godziny ale bez powaznych obrazen (takie tam siniaki, stluczenia i bolace nerki) i co teraz tez dorwac go z kolegami i wylac o szpitala czy dac spokoj bo nie chce prowadzic takiej malej wojny? jak go porzadnie oklepiemy (i kumpli) to oni dadza sobie spokoj? CO ROBIC?

"kazda nawet najdluzsza droga zaczyna sie od zrobienia pierwszego kroku"

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Jezeli koles ma jaja, to powinien wyjsc na solo. Jak nie, to jeszcze bedziesz mial okazje.To tylko moje zdanie :)

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Powiedziec ci moje zdanie? Nieknieczne z litera prawa. Wiec traktoj je z przymrozeniem oka.
Przyczaj sie na kolege. WYtlumacz mu recznie co zrobil zle. Potem przycisnij go mocno az odplynie - tak na wszelki wypadek by tego blednie nie zinterpretowal. Ale tak by zapamietal przygode do konca zycia.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Powyzsza wypowiedz tyczy sie mojego zdania - nie zadnego instruktazu. Nie biore odpowiedzialnosc

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Najlepiej zrob z siebie swira. Zachowoj sie jakbys wlasnie wciagnal fete (nie bierzcie tego gofna) i drzyj morde i napieraj na nich najlepiej sam wtedy po 2 razie dostania wpier.ol odpuszcza sobie. Wiem z wlasnego doswiadczenia. Mialem podobna sytuacje i nie pomagali mi koledzy chociarz zostawilem sobie pewne zaplecze (za rogiem czekalo 10 miskow) ale przy drugim podejsciu zgrywalem swira i sobie odpuscili i teraz przechodza na druga strone ulicy jak mnie widza. :)

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
dzieki cholopaki za rady sog dla wszystkich cos czuje ze kolo bedzie mial goraco

"kazda nawet najdluzsza droga zaczyna sie od zrobienia pierwszego kroku"

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ja bym wziął kolegów, poczekałbym gdzieś na niego, poprosiłbym na solówkę.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ponowna solówka
ale jakby co, to na nas winy nie zwalaj

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 325 Napisanych postów 594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6748
Najwazniejsze jest to czy ci kolesia sa z takiej okolicy w ktorej musisz czesto byc lub prezez nia przechodzic czy spotykasz ich czasami i czy wiedza o tobie cos wiecej gdzie mieszkasz itd...
Jezeli nie maja takich informacji to zalatw sobie paru misiow wytaregaj kolesia zeby BYL SAM i powiedz mu ze ty jestes honorowy i chcesz solo ktore wygrasz bo kolo speka sama obecnoscia twoich kolegow, a nawety powiem ze bedzie sie bal wygrac. A pozniej to CHYBA ci juz odpusci bo zrozumie ze nie dajesz sie lak byle komu i tez znasz troche ludzi.


" Zabijesz jednego jesteś mordercą, zabijesz seti jesteś bohaterem "

Mess with the best...die like the rest
Free your mind, Linux forever
www.FückMicrosoft.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
sprawa juz zalatwiona szedlem sobie kiedys do babci (bo to na osiedlu babci) z kumplem z tego samego bloku a gosc z dwoma kolesiami siedzial na lawce pod mojaja klatka i grali w karty jak mnie zobaczyl to wsatal i podszedl sam i ***na.lem go z lokcia od boku w kosc policzkowa i splynal a ego kumple tak jakby wogole nie widzieli widzialem tylko z okna ze go podnosza (heh taki leszcz a jaki cwaniak - poco tacy sie rodza?)

"kazda nawet najdluzsza droga zaczyna sie od zrobienia pierwszego kroku"

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening obwodowy

Następny temat

co daje skakanie

WHEY premium