SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proporcje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktoś wie jak przedstawiają się proporcje długości nóg do wzrostu dla faceta. Przy wzroście 175 moje nogi mają odpowiednio:
1. 83cm do krocza
2. 88cm do wyrostka na kości udowej mierzone po zewnętrznej stronie ud
3. 105cm do pempka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mam doslownie tak samo ale co to ma do rzeczy? jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To teraz uważnie przeczytaj : do f***mastera
To są idealne proporcje dla amerykańskich sprinterów.Prawdopodobnie jesteś wyrażnie inteligentniejszy od przeciętnego zjadacza chleba.
To właśnie ustalił Da Vinci w rysunku idealnych proporcji ciała. i jeszcze jedno- obwód głowy około 1/3 wzrostu .Co ty na to Batmanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
Czy chcesz przez to powiedziec ze dlugosc nog swiadczy o inteligencji ? No to chinczycy maja w plecy ... a zyrafy powinny poleciec na marsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może to zabrzmi komicznie i niedorzecznie ale ludzie bardzo proporcjonalni(mam na myśli wszystkie długości i obwody do wzrostu)są z często inteligentniejsi od tych mniej doskonałych.Przeczytajcie mojego posta w kategorii pt. Amerykańscy sprinterzy(zapomnialem w tej chwili w którym dziale)Pozdro dla ambitnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze raz ja.
To jest dział: Inne dyscyplinysporty ogólnorozwojoweamerykańscy sprinterzy.Informacje które zawarłem w tamtym poście nie pochodzą z żadnej fachowej literatury dotyczącej sportu.Więc jak myślicie skąd?
Interesuje się troszkę psychologią(tak amatorsko)i to właśnie publikacja z tego zakresu dała mi taką informację skadinąd prawdziwą. A tak nawiasem mówiąc to chyba tak jest biorąc pod uwagę moje kontakty i rozmowy z ludzmi.
Nie chcę się broń Boże chwalić na łamach tego postu bo nie oto przecież chodzi. Ale przyjrzyjcie się najlepszym sprinterom. Wg mnie mają najładniej ukształtowane ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
Mogles po prostu linka wrzucic... no tak sprinterzy sa rzeczywiscie proporcjonalni i dobrze wygladaja ale to nie swiadczy o ich inteligencji ostatnio np jeden z amerykanskich sprinterow (zdaje siue ze crawford) tuz przed meta zaczal jakies miny do przeciwnikow stroic i przegral przez to (niby to byly eliminacje ale ..) a w nastepnym wyscigu tak zaczal na koniec hamowac ze mogl sobie cos zerwac - czy to jest szczyt inteligencji ? poza tym jesli by byli tacy inteligentni to chyba nie koniecznie by biegali , zreszta jest bardzo duzo inteligentnych a NIEKSZTALTNYCH LUDZI A OBWODY MOZNA SOBIE WYPRACOWAC caps lock mi sie wlaczyl sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne, masz racje .Może troche za bardzo naukowo do tego podchodze, ale coś w tym jest. Ale nie można też jednoznacznie oceniać że jeśli biega to raczej nie jest zbyt inteligentny. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Zastanawia mnie to, że mam koleżanki co mają nogi długie na 110 cm. a są niższe niż ja(mam coś ok. 175cm.). Chyba dziewczyny mają dłuższe nogi od facetów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale dokąd te nogi są mierzone. Jeśli do krocza to przy wzroście dziewczyny poniżej 175cm i długości nóg 110cm to musi ona wyglądać jak pająk - trochę komicznie.No chyba że do kości biodrowej lub do pempka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Dziewczyny ogólnie mają nogi dużo dłuższe od facetów, ale za to tułów znacznie mniejszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocenienie mojej diety

Następny temat

Jak podzielic partie miesni przy treningu?

Wiecej