SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop solo - prosba o rozpiskę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Witam,

1. WIEK: 30
2. WAGA: 82
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 110
-udo: 55
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: z przerwami ok. 10 lat
6. DIETA:
-białko: 2,5 3g
-węglowodany: 3,5 - 4g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: bardzo dawno temu prop+wino / meta
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4 lata
11. POZIOM BF%: ok. 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bdb

Chciałbym wejść na mały cykl z propa. Zaczynam odczuwać skutki 30 roku życia. Nie myślę o zrobieniu wielkiej masy. Poprostu kilka kilogramów niezłej jakości mięsa. Test prop ponieważ kiedyś brałem i mam miłe wspomnienia związane z tym środkiem. Zależy mi na jak najmniejszych skutkach ubocznych i zablokowaniu, także i dawki chcę aby były jak najniższe efektywne.

Problem w tym, ze jestem dosyć podatny na gino (prolaktyna była tylko lekko podwyższona wiec albo jakaś nadwrażliwość albo jakaś inna przyczyna), miałem już wycinane ale boje się, że po wejściu na teścia coś znowu się moze dziać, dlatego też niska dawka, żeby sprawdzić czy coś się będzie działo.

Będę wdzięczny za rozpiskę na jakieś 10tyg. biorąc pod uwagę, że mogą się pojawić ew. problemy z gino + PCT.

Pozdrawiam,
P.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
1-10 prop 100 mg co 2 dni
przed cyklem badania ne test estro i prl
jak miałes wycięte to nie powinno być zadnych problemów
jak coś to pomysl o zakupie exe na w razie czego lub dla obnizenia estro jak jesteś podatny i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Dzięki lodzianin, a jak z PCT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
9 i 10 tydzień wrzucił bym hcg 2500 j.m. poniedziałek i czwartek razem 10.000 j.m.
3 dni po ostatnim propie wskakujesz na clomid 3-4 tygodnie po 50 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Konkretnie! wielkie dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Witam Sorry ze odkopuje temat ale jestem wlasnie na tym propie solo no i moje obawy sie sprawdziły. Mimo, ze gino było usuwane po obu stronach pojawiły się narazie niewielkie bolące guzki. Jestem teraz w 3tyg 100mg e2d.
Wyniki z dziś:

Prolaktyna: 17,40 / 4,0 - 15,2
Estradiol: 119,8 / 24 - 61
Progesteron: 1,23 / 0,2 - 1,4
Testosteron: 1500 / 280 - 800

Pytanie czy zająć się narazie estradiolem i zarzucić exe i jak zbije i zrobie nast badanie to zobaczyc jaka prolaktyna bedzie i odrazu zacząć też z prolaktyną walczyć?

Z góry dzięki za info!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 186 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5540
Jak masz możliwość to zbijaj to i to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
j.w. możesz bić jedno i drugie.
Ale jak byś nie miał czym to się raczej tą prolką nie przejmuj bo nie jest wysoka.
Jak zbijesz estro na exe to powinna się cofnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
j.w.
i kiepsko ci to usunęli jak nawraca

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Wlasnie juz po zabiegu jak zeszła opuchlizna to byłem mega zadowolony z efektu wizualnego bo zero śladu ale niestety już wtedy czułem pod palcami że coś tam jeszcze zostało. No nic, zbijam narazie exe, ze 2-3 tyg kolejne badanie i zobaczymy jak estro i co z prolką.
Jakoś sie bardzo nie dołuje bo najwyżej zrobię z tym jeszcze raz porządek a prop dobrze klepie więc... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Szybkie pytanie. Nie mam dostępu do exe. Mam do Nolvy. Nada się czy raczej nietrafiony pomysł i próbować dalej dorwać exe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta, prolo, wino

Następny temat

Odblok po prop + wino

WHEY premium