SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

prop+master czy moge zaczac?

Wysłana -
1. WIEK: 27
2. WAGA: 96
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 110
-udo: 60
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 9lat
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1. prop+bold 2.prop+npp 3.enan+bold+prop+master
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: prawie 2 lata
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: -
-przysiad: -

siemanko chcialbym w kwiettniu zaczac 3miesiaczny cykl prop+master wiem ze to krotko ale ostatnio bylem zadowolony z efektow mmysle ze z bardziej dopieta micha bedzie dobrze niestety mam takie problemy a mianowicie
1. w lipcu 2016 skonczylem cykl i jak sie okazalo pozniej schrzanilem pct przez prawie rok czulem sie masakra czekajac az hormony wroca do normy tak sie nie dzialo wiec z wynikami poszedlem do endo no i wyszlo mi ze mam ciagle za wysoka prolaktyne. przepisal mi bromergon i biore go dobre pol roku prolaktyna opada osatnio byla 20 przy gornej granicy 18 za 2 tyg zbadam znow ale wydaje mi sie ze powinno byc juz ok no i pytanie brzmi czy po leczeniiu bede mogl zaczac kuracje jezeli hormony beda w normie?
2. hashimoto- zdiagnozowalem je przypadkiem nie dawno kiedy robilem badania na prl czy to wyklucza branie soku?
prosze ustosunkujcie sie do pytan a wybor specyfikow i dlugosc ich przyjmowania omowimy pozniej

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dobrze się czujesz na tym bromo? Może poszukaj sobie Cabaseru. Działa o niebo lepiej i ma mniejsze skutki uboczne.
Jak tylko prolka będzie w widełkach można startować. Co do środków ok.

Wystartuj razem prop + master. Master może lecieć 8 tygodni, propa daj 9.

Odnośnie hashimoto się nie wypowiem bo nie mam wiedzy.
Wysłana -
Hashimoto jak sam zdiagnozowales?
Wysłana -
na bromie poczatki byly ujowe ale po dluzszym przyjmowaniu nie odczuwam dolegliwosci

źle napisalem chodzilo mi o to ze zrobilem badania na tarczyce i przeciwciala i wlasnie przeciwciala wyszly mi zle i to endo zdiagnozowal hashimoto ktore z czasem na pewno przejdzie w niedoczynnosc z tego co zrozumialem
Wysłana -
ale leki ci jakieś wprowadził ???
Wysłana -
tak bromergon biore go dobre pol roku stad moje pytanie czy wiecie czy bede mogl normalnie zaczac cykl jak juz hormony beda w normie?
Wysłana -
a to na spokojnie już
Wysłana -
ok a moze byc tak
1-12 prop 100mg e2d
1-12 master 100mg e2d
i dorzucilbym oxe tylko kiedy?
zdaje sobie sprawe ze troche krotko i master lepiej dziala w wiekszych dawkach ale tak jak pisalem wyzej ostatnim razem bylem bardzo zadowolony z efektow
i jak powinno wygladac pct zeby znow nie zepsuc wszystkiego?
Wysłana -
1-14 prop
1-13 master
1-10 oxa
tak chociaż zrób

w 4 i 8 tyg hcg 2*2500 co 3 dni

3 dni po ost propie 6*2500 hcg co 3 dni
3 dni po ost hcg clomid 30 dni po mg mg można tamoxa dodać do clomu

przed koncem cyklu badania prl i e2 i wyrównanie ich do widełek

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-01-19 19:24:15
Wysłana -
i taka konkretna odp mi sie podoba napisz tylko ile mg oxy i nolvy i clomidu bo wkradl Ci sie blad :)

ok zrobie badania pod koniec i podziele sie tu
Wysłana -
Emil196
i taka konkretna odp mi sie podoba napisz tylko ile mg oxy i nolvy i clomidu bo wkradl Ci sie blad :)

ok zrobie badania pod koniec i podziele sie tu
.

Oxy dal bym 5 tyg 40 mg i 5 tyg 50 mg
Clomid 50 mg dziennie

Tamoxa 10-20 mg dziennie
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź