SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop+master czy moge zaczac?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tamox możesz pociągnąć tydzień dłużej od cloma 10mg ed.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 294
Siema po 4 tygodniach zblokowalo mnie slabe libido i samopoczucie zrobilem badania wklejam je widac ze estradiol jest wyj**any raczej napewno bede mial dostep do arimidexu nie jestem pewien czy bedzie aromasin napiszcie mi dawkowanie jednego i drugiego i jak zbije do widelek to nie bedzie odbicia?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 60 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3934
Estradiol 2x ponad norme to raczej norma przy wbijaniu testa.
Nie powinienes czuc tego estradiolu chyba, ze masz jakas nadzwyczajna wrazliwosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jednen bedzie cxul jesli jest podatny drugi nie,jednego zblokuje...ale mzsz na mysli libido?czy ze nie staje jak trzeba czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15983 Napisanych postów 17996 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196128
Arimidex dałbym pół tabletki za 2 dni drugie pół i potem cwiartke co drugi strzał propa ( zakładam że bijesz 3xweek). Aromasin dawka 2 razy większa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 294
w ogole nie czuje sie jak na bombie brak checi na wszystko myslalem ze towar lipa ale jak widac test podniesiony wiec chyba musi estrogen dawac sie we znaki przyrosty tez slabe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15983 Napisanych postów 17996 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196128
Zbijesz estro i samopoczucie powinno się poprawić. Po 4 tygodniach nie spodziewaj się fajerwerków, dopiero się zaczyna. Ile dni po strzale robiłeś badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 294
2 dni po strzale. czuje blok brak checi na seks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15983 Napisanych postów 17996 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196128
No to zbijaj ten estradiol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hulkhogan23
Estradiol 2x ponad norme to raczej norma przy wbijaniu testa.
Nie powinienes czuc tego estradiolu chyba, ze masz jakas nadzwyczajna wrazliwosc.

Ja miałem wywalone 3,5 raza to na sali sobie cycki drapałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie połączenie na pierwszy cykl.

Następny temat

ile dac exe?

WHEY premium