SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolo na poczatek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 351
witam, myslalem teraz zaczac no x plode i pomieszac to z jakas kreatyna, lecz stwierdzilem ze trzeba sie ukuc, juz kiedys deke mialem, ale teraz stawiam na prolo:
200mg co 4albo5 dni(jak lepiej?) i przez 10tyg chce to ciagnac, boz tego co pamietam w ok3tyg zaczyna kopac.

W zwiazku z moim poprzednim zamiarem-no x plode, mam pytanie ? czy moge do tego tescika dodac sobie no x plode przed treningowo, i do tego gainera mass xxl, albo gaineratora z olimpa, i oczywiscie bialko z ostrovi i bcaa mega capsy:) czy to nie zaszkodzi? mysle ze powinno jeszce lepiej byc mi po tym:) ale wole sie upewnic

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 84

Wzrost: 187

Obwód klatki: 100

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: bd

Obwód uda: bd

Obwód łydki: bd

Staż na siłowni: 0,5

Ilość spożywanego białka: 2

Ilość spożywanych węglowodanów: 4

Ilość spożywanych tłuszczów: ?

Opis przebytych cykli sterydowych: 3lata temu deka x 10

Trening: pon klata bicpes, wt plecy triceps, pt braki nogi, po kazdy treningu brzuch

Cel cyklu: masa miesniowa i sila

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 2lata

Poziom BF%: 19 % wg kalkulatora ?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): .

Stan zdrowia: dobry, dlugi problem mailem z nadgarstkami, ale juz niby jest ok;)

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: bark

PPM podstawowa przemiana materii: normalna

Wyciskanie leżąc (MAX): 87 podczas choroby;/

Martwy ciąg (MAX): ?

Przysiad (MAX): ?

dajesz jeszcze,...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
Poczytaj na forum ile jest tematów na temat diety itd ?.
Jezeli czujesz sie na silach i masz wiedze na temat dopingu nikt Ci nie broni brać. Ja swoje zdanie wyraziłem ;)

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3688
Staż na siłowni : 0,5
Opis przebytych cykli sterydowych : 3lata temu deka x 10
Odstęp czasowy od ostatniego cyklu : 2lata

kompletnie tego nie rozumiem ... pol roku cwiczysz a 3 lata temu brales deke ? i co przez rok ja brales ze 2 lata odstepu masz ? dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zacznij normalnie jeść
a później pomyśl co najwyżej o suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też jakos nie rozmkniam tego jak 3 lata temu deka to kuhwa ile ty miales 20+ w bicu i za deke odrazu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
Świeżak Wyperdalaj z dupy ankieta i z dupy wiedza o dopingu
przyedukuj pózniej łap się za to.

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3688
wogole przy 84kg masz tylko 100cm w klatce ; o ja tak mialem kiedys przy 65kg ;d ale tak jak mowia inni dieta najpierw potem suple :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 351
sory zamiast tego 3lata temu deka mialo byc 2lata, cwizcylem juz rok, ale pozniej mialem lewa reke zlamana, i w grudniu 2009 mialem 2palce zlamane w prawej dlatego tak to wyszlo wszytko, jak doszedlem do zdrowia to zaczalem dalej cwizcyc

dajesz jeszcze,...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3688
jak juz to tego xplode zostaw na podtrzymanie po cyklu :) a bialko i gainer to wedlug brakow w diecie jesli jest oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 351
no braki beda w diecie 2 razy w tygodniu, bo pracuje w pizzeri, i ciezko tam cos innego zjesc;/ ale dam rade:)

dajesz jeszcze,...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
decydując sie na takie środki moim zdaniem trzeba brać je z głową ludzie. A autor nie ma wiedzy o podstawie żywienia nie mówiąc o dopingu.

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 351
niestety mam w klatce tyle ile mam, taka genetyka, mam ciezkie kosci

dajesz jeszcze,...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susta+deca - jaki odblok ?

Następny temat

opinie na temat deca alchemia , atomic?

WHEY premium