SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

projekcja - redukcyjne przebudzenie.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
Witam wszystkich wiosennie,
od dłuższego czasu przeglądam i wczytuję się w sfd. Chciałabym zwrócić się do Was o pomoc w redukcji i kształtowaniu sylwetki, gdyż potrzebuję wsparcia, motywacji, a przede wszystkim informacji od kompetentnych osób, aby po raz kolejny nie wyrządzić sobie krzywdy.

Wiek: 23
Waga: ok.61
Wzrost: 160
Obwód w biuście: 91
Obwód pod biustem: 83
Obwód talii w najwęższym miejscu: 75
Obwód na wysokości pępka: 80
Obwód bioder: 96
Obwód uda: 57
Obwód łydki: 38
W którym miejscu najszybciej tyjesz: uda, brzuch, twarz
W którym miejscu najszybciej chudniesz: biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: aktualnie totalny brak ruchu, moja kondycja po zimie jest zerowa <sic!>
Co lubisz jeść na śniadanie: serek homogenizowany waniliowy, otręby, płatki (owsiane, żytnie, jęczmienne), ser biały chudy, kawa gorzka z mlekiem 0,5%
Co lubisz jeść na obiad: musli, pierś z kurczaka gotowaną z warzywami, tuńczyk w sosie własnym z warzywami
Co jako przekąskę: owoce (najczęściej jabłka), bardzo rzadko suszone owoce, orzechy, nasiona
Co jako deser: nie jadam deserów
Ograniczenia żywieniowe: raczej brak
Stan zdrowia: Od 6 rż. choruję na niedoczynność tarczycy. Chorowałam około 5 lat temu na zaburzenia odżywiania i niestety skutki ciągną się za mną do teraz. Dopiero kilka miesięcy temu wrócił okres, cykl się skrócił, a miesiączce nadal zdarzają się obsunięcia. Mam totalnie spowolniony metabolizm, dlatego też mam wrażenie jakbym tyła niemalże "z powietrza" jeśli tylko pozwolę sobie na większą ilość kalorii (powyżej 1000). Mam znaczne wahania insuliny, choć poziom cukru jest w normie. Do tego niedobór estrogenów, nadmiar androgenów, nadmiar kortyzolu (guz na jednym nadnerczu). Niby miałam zdiagnozowane PCOS, ale zdanie lekarzy jest podzielone. Moje wyniki badań są sprzeczne, dlatego trudno o konkretną diagnozę (mam wiele wątpliwości co do kompetencji niektórych lekarzy i do rzetelności niektórych z przeprowadzonych badań, ale to już inny temat). I jeszcze jako wisienka na torcie pojawiła się przepuklina dyskowa w odcinku lędźwiowym.
Preferowane formy aktywności fizycznej: rolki, ćwiczenia w domowych warunkach
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: aktualnie zestaw witamin Feminatal, Euthyrox 75 (od 6 rż). Wcześniej różniaste leki hormonalne, błonnik z chromem w tabletkach, Metformax, tran, zestawy witaminowe
Stosowane wcześniej diety: od ok.14 rż dieta 1000kcal (bywało nawet mniej), następnie niewęglowodanowa 1000 kcal, około 2 miesięcy Dukan. W moich dietach od zawsze brakowało tłuszczy, co przypłaciłam zapewne problemami hormonalnymi. Pozytywem jest to, że praktycznie nie jadam słodyczy, a produkty, które spożywam staram się, by były jak najmniej przetworzone.
Po zapoznaniu się z artykułami a sfd, 2 tygodnie temu zwiększyłam kaloryczność mojej diety (ok. 1300) włączyłam większą ilość białka zwierzęcego i tłuszczy (orzechy i słonecznik). Niestety zauważyłam, że tyję, nie mam energii i nie ukrywam, że boję się kolejnego wzrostu ilości spożywanych kalorii
Wiem, że to konieczne aby podkręcić metabolizm, ale zupełnie nie wiem od ilu kalorii powinnam zacząć i jak rozpisać BTW biorąc pod uwagę moje hormonalne przypadłości i ogromną tendencję do tycia (jeszcze nigdy w życiu tak dużo nie ważyłam jak teraz, stąd moje przerażenie zwiększającymi się obwodami, a zarazem ogromna nadzieja pokładana w Waszą pomoc i wsparcie...). Zrozumiałam swoje błędy. Wiem, że krzywdziłam się zarówno psychicznie jak i fizycznie, dlatego chcę teraz zadbać o siebie, o zbilansowaną dietę i w zdrowy sposób ukształtować swą sylwetkę. Duuużo czytałam, liczyłam, ale nie ukrywam, że jestem zagubiona, dlatego zwracam się do Was Drogie Ladies o pomoc...
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i proszę o wyrozumiałość dla świeżaka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy na pokładzie

Twoja historia nie należy do wesolych Postaramy Ci się pomóc. Tylko musisz się zdeklarować, że będziesz z nami współpracować i stosować się do naszych zaleceń bez szemrania

Rozpiszę Ci strategię, ale musisz podpisać ze mną cyrograf Zgoda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
Witaj Ekspercie :)
Zdaję sobie sprawę, że nie jestem łatwym przypadkiem, ale bardzo chcę wyjść na prostą i zawalczyć o swoje zdrowie i sylwetkę. Nie chcę dłużej omijać szerokim łukiem luster.

Zgoda, będę z Wami współpracowała i będę stosowała się do Waszych zaleceń.
Z ogromną wiarą i nadzieją na sukces podpisuję się pod cyrografem obiema rękami! :)

p.s. Kupiłam ostatnio piłkę swiss ball (planowałam wykorzystać opisywany na forum trening) i mam jedynie 1kg ciężarki. Ale jeśli masz jakieś inne plany treningowe względem mnie, to się dostosuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Trening na piłce jak najbardziej, możesz zacząć choćby już teraz Na samiusieńki początek takie ciężarki mogą być, ale potem coś trzeba będzie pokombinować

Zaraz Ci rozpiszę strategię działania

P.S. Zdjęcia sylwetki możesz wkleić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Cześć
Wpadam dodać Ci wiary i nadziei i kopa na start dla lepszego rozpędumoja historia jest podobna do Twojej również przeszłam przez zaburzenia odżywiania mam hashimoto i podobno chad, obecnie wychodzę na prostą i w porównaniu z tym co było jest o niebo lepiej ok co nie znaczy że czasem nie mam ochoty piznąć wszystkiego w cholerę. Nie bój się zwiększać kalorii.... sama podchodziłam do tego z duszą na ramieniu...i niepotrzebnie.
Zapraszam do mnie

https://www.sfd.pl/lithium_/_see_you_on_the_dark_side_of_the_moon-t686338.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
Martucca, mogę zrobić zdjęcia telefonem, ale mój wstyd nie pozwala mi na publiczne umieszczenie ich na forum <sic!>
W takim razie z niecierpliwością czekam na Twoją strategię dla mnie :)

lithium0 dziękuję za odwiedziny i dodanie otuchy:) Chętnie do Ciebie zajrzę. Mam nadzieję, że i ja odczuję i zauważę niebawem jakąkolwiek różnicę (pewnie wiesz jak frustrująca jest wciąż napuchnięte ciało, a przede wszystkim twarz :/)

Zmieniony przez - projekcja w dniu 2011-03-22 20:56:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
czesc projekcja
tez nie ma aparatu ale ejstem, w trakcie zalatwiania - zoabczysz moje zwałki to wrzucisz własne zdjecia bez problemu

powodzenia i bede tu zagladac.

tez byłam na dukanie miesiac....fakt zeszlo mi pięknie widac mi juz było górne miesnie ale przypłaciłam to nerkami...teraz sie załatwiam co cos wypije,...noi nerki bolą..

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
Mam prośbę do Moderatorek Ladies: czy mogłybyście usunąć pogrubienie z tematu mojego dziennika? Przepraszam, nie zauważyłam wcześniej, że kliknęłam pogrubienie, a myślę, że mój temat nie jest na tyle istotny, by był wyróżniony w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Tylko Ty widzisz pogrubienie, bo to temat założony przez Ciebie

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
Dziękuję za uświadomienie już myślałam, że coś nieopatrznie kliknęłam podczas tworzenia wątku. No cóż, pierwsza wtopa za mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
Chciałam się nieśmiało pochwalić, że pierwszy trening z piłką i hantelkami 1 kilogramowymi za mną.

Trening dzisiejszy:
- rozgrzewka z hantelkami
- trening dla początkujących aerobowy w formie obwodowej (15 powtórzeń jedno za drugim z 30sek przerwą między ćwiczeniami w 2 obwodach)
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka)
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki)
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki)
5.wznosy z opadu (dolna część pleców)
6.przysiad z piłką za plecami (czworogłowy uda)
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki)
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć) x20
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos) - niestety nie umiem ich zrobić
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha) x20
12.izometryczny mostek na piłce 60sek

I nadal z zaciekawieniem czekam cierpliwie na strategię Szefowej Marty wobec mnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

spinka1990/Moja walka o zdrową sylwetkę

Następny temat

Figura gruszki - jak odchudzić uda, biodra i boczki ?

WHEY premium