SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prohormony i doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Nigdy jeszcze nie brałem prohormonów a ostatnio zacząłem się zastanawiać czy mozna łączyć prohormony z koksami ?
Jeśli można to z czym mogę je łączyć a z czym nie powinienem ?
Czy ktoś robił taki cykl ?

Siła i Honor, bracie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomysł ze stroną o masie informacji z życia wziętych o prohormonach to super pomysł. Osobiście eksperymentuje z ph i mam wyrobione o nich zdanie. To znaczy: Są drogie jak każdy wie, porządny cykl to KAAASA. Jeśli chodzi o efekty to po ph czuję się świertnie. Nic mnie nie boli i mam więcej energii nie tylko na siłowni. Ćwiczę już długo i nie odnotowuję tak radykalnych zmian w masie i sile ale czuję że z cyklu na cykl moja sylwetka zmienia się. Nawet jeśli latem nie udało mi się mocniej przytyć to zmienia się struktura mięśnia i zanika tłuszcz. Gdy bierzemy ph wg mnie najważniejsze jest odżywianie (jak w ogóle w kulturystyce). Klika cykli ze zwiększającymi się dawkami ph + duuuzo żarcia - to da efekt murowany! Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
ja uwazam ze to nie ma sensu - to moje subiektywne zdanie
PH to zawsze jakas alternatywa dla koxu i powinno sie brac albo to, albo to
a pieniadze przygotowane na to drugie, zainwestowac w odzywki


Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Dzieki za odpowiedź.
Czy ktoś ma inne zdanie na ten temat ?
A tak wogóle to co sądzicie o PH ?
Warto to brać ?
Czy dają one faktycznie efekty porównywalne ze sterydami ?
Kiedyś w Muscle czytałem artykuł w którym koleś opisywał je jako niesamowitą rewelację.
Brał Nortesten Acetabolan i chyba Anadrol czy coś takiego.
Podobno po 6 tyg. przybrał na wadze ok. 10 kg., nie podszedł zbytnio wodą i spadła mu tkanka tłuszczowa.
Co o tym sądzicie ?

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
zachowalbym bardzo duza dozę sceptycyzmu do takich wypowiedzi, wg. mnie to bujda, PH nigdy nie dorownaja SAA

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
... dodam swoje trzy grosze to tej arcy-ciekawej dysputy .... u mnie po 6 tygodniowym cyklu ph z Ergopharma (4-AD i nor-4-AD => dawki przekraczane dwukrotnie w stosunku do zaleceń producenta) dodałem ok 6 kg wagowo (nic nie zeszło po zakończeniu cyklu) i np. (zeby sie nie rozpisywać) 10 kilo - ławce płaskiej na klatę .. nie wspominając juz o innych partiach mięśniowych ..... zgodzę sie z przedmówcą, iż ph należy traktować tylko i wyłącznie jako alternatywę dla SA, a nie jako dodatek ...

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Dzięki za wypowiedzi.
Mój pomysł wziął się stąd że moja przyszła żona nie toleruje SAA więc zacząłem kombinować czy niemógłbym brać tego z PH i wciskać jej kitu że biorę tylko PH. Nigdy wczesniej tego nie brałem dlatego moja wiedza o PH opiera się tylko i wyłącznie na artykułach z gazet.

Pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Redrum czy mółbyś mi napisać co dokładnie brałeś ?
Chodzi mi o dokładną nazwę suplementu i firmę.
Jeśli mam już się na to zdecydować nie chcę kupić syfu.

Pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
na prohormony musisz kolo 1000zeta wydac zeby miec lady efekt bo koles wydal u mnie w na silowni 1500zeta a za te kase juz bym sobie wolal kupic pozodny koks na twoim miejscu niz prohormony a chyba wiesz ze po prohormonach mozna miec szybciej ginekomastje niz po koksie a ten koles bo u mnie bral wlasnie dostal ginekomastji bo myslal ze mu sie nic nie stanie jak wezmnie prohormony dla mnie to jest strata wyzucenia pieniedzy w bloto na to

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Herkules13 ... wiec byl to Androdiol Select 300 i Norandrodiol Select 300 oba z Ergopharm'a .. do tego dodałem dla zabezpieczenia Saw Palmeto plus Chrysine .. w peak'u bralem 900 mg Androdiol i 450 mg Norandrodiol .. jedynym zauwazalnym efektem ubocznym byly syfy ..... nastepny jaki planuje skaldal bedzie sie z 1-testosteron (Sauce firmy Syntrax) i Norandrodiol Select 300 ....

.kesieo ... nie wiem skad to wziales ze po ph jest wieksze prawdopodobienstwo wystapienia gino ... mozesz dac jakies konkretne badania na ten temat ... dzieki



Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
No REDRUM , widze ze idziesz na mistrza , a tak na serio 6 kg?-jestem pod wrazeniem ,moje gratulacje .Opisz mi jezeli nie jest to problemem koszt tej kuracji.
Pozdrawiam.!!!

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Dzięki Redrum.
Mam nadzieję że z tą ginekomastją to nie jest prawda.

Pozdrawiam.

Siła i Honor, bracie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propionat Testosteronu

Następny temat

pytanie o agrowiron

WHEY premium