SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prohormony - bardzo prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Na wstępie pragnę napisać, że czytając posty na tym forum a jestem tu nowy - miło się rozczarowałem , panuje wiele stereotypów na temat kulturystyki i osób chodzących na siłownie, sam mam w tym już pewne doświadczenie i wiem że także wielu jest zwykłych kretynów w siłowniach , ale tutaj zauważyłem, że wielu ludzi wykazuje się wiedzą z dziedziny biochemi i medycyny . Sam kształce się w tym kierunku (medycyna,biochemia) i pragnę postawić pewien postulat :

Niebawem kończe 20 lat, zacząłem ćwiczyć od bardzo małej masy (ok. 50 kg) , w tej chwili waże 60 kg pry wzroście 180 cm - jak widać bardzo mała masa ciała - niedowaga . Nie narzekam na swoje ciało , nie twierdze że mi się nie podoba , jestem zadowolony z rezultatu ćwiczeniana (bez koksu) , diety itd. Ale badzo chciałbym pozbyć się tej niedowagi , przytyć około 5-6 kg to moje marzenie , którego nie potrafie spełnić od pewnego czasu . Nie chciałbym sięgać po sterydy , ostatnio próbowałem przytyć kupując kilka odzywek ale nie dało to prawie żadnego zadowalającego efektu. Zapoznałem się ostatnio z ofertami pro-hormonów , ale w tym temacie jestem płytki dlatego bardzo prosze o odpowiedź na te oto pytania :

- czy pro-hormony są skuteczne tak jak się o nich pisze ?
- jakie pro-hormony są najbardziej efektywne (prosze o nazwe produktu)
- jeśli można zrobić dobrą mase na pro-hormonach to jak to zrobić ?

Bardzo dziękuje za wszelką pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Muszę Cię zmartwić...trochę, ale ph i sterydy to parktycznie produkty z jednej beczki ...tak samo szkodliwe..lub podobnie...dlatego też oczywiście prohormony są skuteczne...jak najbardziej...typowy cykl masowy i jednocześnie najtańszy to połączenie 1-AD i 4-AD....może być wszystko z firmy Ergopharm, ewentualnie 1-AD z IDS taniej wychodzi, a produkt ten sam

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
PH czy SAA a;e najwazniejsza jest dieta, najpierw sie upewnij ze jesz co trzeba i tyle ile trzeba, potem suple a jako lukier na ten tort saa lub ph.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5048
ph nieoplaca sie tego sciagac ze stanow jesli chcesz przytyc 6 kg to jeden porzadny cykl (sterydy) wyjdzie cie taniej a zaszkodzisz sobie tyle samo jedyny problem czy na jednym cyklu sie skonczy:( mysle ze 6 kg to mozna zrobic na kreatynie dobrym odrzywainiu i porzadnym treningu - twoj wybor

KAŻDY CHCE BYĆ WIELKI - JA BĘDĘ!

Z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3-alpha + boldione.. co o tym myslicie?

Następny temat

efedryna opinie

WHEY premium