SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prohormony, czy warto?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
Siemano!
Nie było mnie już tutaj kilka miechów i nie, nie zmieniłem zdania, koksu na razie nie biorę.
Nurtuje mnie jednak inne pytanie, a mianowicie kilka dni temu w jednym ze sklepów w Stolicy widziałem prohormony (zestaw) za 230 zł; myślicie że warto spróbować?


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
po androstendione to największym efektem może być małe gyno.... raczej nie polecam tak archaicznych prohormonów... ale robiąc przyzwoity cykl na najjnowszych prohormonach .... można mieć efekty zbliżone do śreniej mocy cyklu SAA... co do skutków ubocznych to raczej trudno stwierdzić... czy mniejsze, czy większe niż SAA - czas pokaże... na pewno krótkoterinowych nie ma żadnych....ale co będzie za 20 lat... ja z prohormonów (robiłem chyba 7 cykli) jestem bardzo zadowolony...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest to troche droga rzecz no ja wolal bym witaminki za ta kase i to jakie efekty daja (witaminki)
jak masz kase to mozesz sobie kupic dobre witaminki malo szkodzace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
_Mike_ nie mam pretensji do Ciebie, że ciągle próbujesz złapać kontrakt na owe "witaminki", nie mam pretensji że śmiecisz na Forum swoimi co po niektórymi postami. Ale, nie wyrażaj tak pochopnych opinii, bo sądzę, że bladego pojęcia nie masz o temacie. A te drogie i mało szkodzące "witaminki" to imaginacja. Steydy zawsze szkodzą w jakiś sposób i fakt, ten należy zaakceptować.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie warto.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie warto brac prohormonow, oczywiscie.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie warto brac prohormonow, oczywiscie... jezeli ma sie wziasc pozniej sterydy.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fighter ja do ciebie nic nie mam ale mylisz sie piszac ze drogie sterydy bardzo szkodza ,nieprawda troche napewno ale jak sie je odpowiednio dawkuje i bierze oslonki to minimalne moga byc skutki uboczne . Co po dece przy odpowiednich dawkach jedynie morze ci pare wlosow wypasc albo pare pryszczy i co stego duzo zalezy tez od genetyki jednemu moze sie cos stac ale w wiekszosci przypadkow nic powaznego sie nie dzieje.
Pojecie mam o sterydach moze duze nie bo dopiero interesuje sie od polowy roku ale cos tam wiem!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
To zweryfikuję tę swoją marną wiedzę wobec tego - niec darmo. Póki tego nie zrozumiesz będziesz żył w wyimaginowanym świecie.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niema w zyciu nic za darmo chyba kazdy o tym wie
zeby byc wielkim biorac sterydy trzeba troche oddac zdrowia tak to juz jest!:<

"Świat jest za duży aby być małym" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Czyli podsumowując temat i sądząc po Twojej relacji wagi do wzrostu musisz oddać sporo zdrowia ))

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ku**a!
Fighter widze ze lubisz zaczepiac i w******ć
po pierwsz jeszcze nie bralem nic oprucz mety ktora mi gowno dala(wziolem jakies 40tab a pozniej odstawilem bo cos sie zle czulem) wiedz mam malo masy.
A po drugie bede zaczynal teraz brac dece z winem no to pogadamy pozniej o moich osiagach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po zastrzyku...

Następny temat

pytanko do tych co sie znaja

WHEY premium