SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prohormon super one +

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MaTEO z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, ze powinienem pisac w dopingu, ale robie to tutaj poniewaz wiem, ze chlopaki z tego dzialu slyszeli lub probowali tego srodka.

Chodzi mi o to, czy oplaca sie go kupic i czy na poczatek wystarczy 1 op. czy odrazu brac 2 i w jaki sposob ulozyc cykl. Dziex za kazde info.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Thug - Pocałuj ojca przy jajku.

maskotka-mafia.suple.hardcor.pl
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
e ty ... zaraz jakiś moderator da ci kopniaka - po to ktoś wymyślił rózne działy żeby umieszczać dane artukuły pod daną kategorią !

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..:O:..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. Ira ..::..::..
GG 948921

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowie ktoś bardziej kompetentny na moje pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
Tonny - a może ja nie jestem kompetetnny?? - zaraz naskarże moderatowi że taki artykuł jest na forum i go skasują ....

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..:O:..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. Ira ..::..::..
GG 948921

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie doping
Ale faktycznie jest to najskuteczniejszy masowy zestaw ph za bardzo dobra cene w porównaniu do innych
Jeden super one+ wystarczy na jeden cykl ( szczególnie jesli to pierwszy twój cykl)

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drogi Irku jesteś jak najbardziej kompetentny i prosze bardzo możesz pisać na mnie skargi.

Narazie licze na wypowiedzi tych którzy używali tego środka lub mają znajomych którzy to brali. Thug jak masz jakieś info to wal tutaj! Wszelka pomoc mile widziana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wole na gg :)


Zniszcz albo sam zostaniesz zniszczony !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thug to dealer tego wynalazku i wydaje sie dośc uczciwy!

członek-mafia.suple.hardcor.pl


Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2003-04-15 18:32:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Info o składzie SUPER ONE + :
Super ONE+ has 3.375g of 1-Testosterone added to ONE+, which makes Super ONE+ 6g of 1-test and 9.375g of 4AD. Each squirt would supply you with 16.66mg of 1-Testosterone and 26.04mg of 4AD.

Dawkowanie :
At six squirts 2x per day, it will last you a month.

Zniszcz albo sam zostaniesz zniszczony !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
czy PH jest środkiem zakazanym ?? - czy tak jak kreatyna czy glutamina jest zalegalizwoana - i czy duże spustoszenie dla organizmu to wywołuje ??

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..:O:..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. Ira ..::..::..
GG 948921

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tam chyab zapodam te one+ przed latem jak znajde kase bo amm atakei chude lapki ze az wstyd:(


pozdrawiam

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol-V firmy JUROX.....jeszcze raz

Następny temat

superanabolon rza jeszcze

WHEY premium