SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

program cwiczen !!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc! Mam taka sprawe! Chce zaczac cwiczyc ( trza zaczac cos z soba robic )! Prosilem kumpla ktory cwiczy o pomoc w ulorzeniu planu cwiczen, ale on nie ma czasu( czytaj: nie chce mi sie )! Wiec postanowilem oddac sie pod wasza opieke! Trenowac chce w domu! Nie chce byc wielki jak szafa, czy silny jak Hercules! Zalerzy mi na tym zeby byc ogolnie sprawnym, ale troche sily wiecej tez sie przyda! W domu mam do dyspozycji:

1.Domowej roboty ławeczke ( nawet nie jest z nia tak zle )
2.Sztangielki do ktorych mam obciazenia:
4 x 5 kg
4 x 2,5 kg
4 x 1,25 kg
Jak latwo sobie wyliczyc mam max 17,5 kg na kazda sztangielke
3. 2 hantle po 4 kg
4.Skakanka ( to chyba raczej do rozgrzewki )
5.Krzesla i tym podobne typowe domowe sprzety

Prosil bym was bardzo o pomoc w ulorzeniu planu cwiczen ( rozgrzewka, jakie cwiczenia, ile serii, ile powtorzen, jaki rodzaj treningu ) Chodzi mi o trening na wszystkie partie miesni! Jakby byly potrzebne jakies inne dane to odpowiem na pytania!

Z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Na początek polecam wyszukiwarka sfd"Propozycja treningu dla początkujących"-jak będą pytania-śmiało

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzieki!!!!!!!!

Skierowales mnie i sam znalazlem to, czego chcialem! Przeczytalem twoj post o treningu ACT dla poczatkujacych, plus zwiedzilem atlas cwiczen i juz chyba wiem jak to poukladac!

Mam tylko takie pytanko: czy po zrobieniu takiego treningu ( czyli po zrobieniu wszystkich obwodow ) moge jeszcze sobie zrobic serie na konkretne grupy miesniowe np. po treningu w poniedzielek biceps i klatka, po treningu we wtorek cos tam itd? Czy takie cos odniesie jakis skutek i czy wogole ma to jakis sens? Jak nalezaloby (tak cwiczac) polaczyc grupy miesniowe, zeby sie nie wykluczaly, albo zeby to ze soba nie kolidowalo!

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Właśnie po to jest ten program, by już nie kombinować z połączeniami grup i dodatkowymi ćwiczeniami-polecam robic go tak,jak jest i zobaczysz będą efekty.Niektóre ćwiczenia można wqymieniać-to nie kłopot.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy w "Systemie Weidera" nie znajdzie cos dla początkujących. CZy polecacie ten program dla "zielonych"?
pzdr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
ACT jest w tym samym tonie,co weiderowski trening.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 947
Cze jak i ile cwiczyc zeby dobrze wygladac i miec '' dynamit'' w rece???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
"dynamit"???? jesli chodzi ci o dynamikę to na siłowni raczej jej nie zdobędziesz

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy??

Następny temat

oceń to ....?

Wiecej