SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

progesteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Wydaje mi się że Ty wyciagasz wnioski z własnego doświadczenia bo ja ci napisalem że exe mogłem jeść jak cukierki i dopiero ari zrobiło robotę a teraz exe mi moment zbija. Nie bierzesz pod uwagę wielu czynników, jadłes exe nie dzialalo i nawet estro poszło w górę i od razu ze exe też odbija, nie ma takiej możliwości wręcz przeciwnie, exe z czasem wystarczy coraz mniej. A czemuuci wtedy wywalilo estro? Może przybiles hcg i poszedles na badania może shgb miało tutaj wpływ, wyrzut wolnego testosteronu i dodatkowa aromataza wolnego estrogenu całkowitego, wiesz że Ia mają też wpływ na SHGB? przerobiłes wiele Ia i co z tego jak źle się je stosuje to później są takie klocki, zresztą to takie gadanie, nie wiadomo co wtedy leciało i dlaczego Ci odbiło może odbiło wcześniejsze ia.. Zresztą kończę dyskusje bo widzę arogancje z Twojej strony.

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
chlop mu zaproponowal ari a Ty sie sprules jprdl. co Ty bredzisz w ogole nie umiesz czytac postow? ja lece caly czas ia do cyklu, bo chce miec estro delikatnie powyzej normy, a nie wyj**ane 5x zbijac i znowu tak samo. mam dobrana dawke pod siebie, poza tym nie ucz mnie,ze hcg wybije tu estro bo to kazdy wie. jak gosc pojdzie na badania widzi ze ma estro 5x, zbije to exe, odstawi na miesiac ia to mu odbije po czasie, czego tu nie rozumiesz?Z Toba tez koncze bo nie umiesz czytac do tego bohater kopiuj wklej, nic tu nie wniosles tylko sie sprules
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5533
Panowie progesteron wyj**alo mi konkretnie norma 0.10-0.20 ja juz mam 0.97
estro utrzymuje sie w okolicach 100 gdzie max jest 44. ale znowu prolka skoczyła do 437 przy normie 385.

cabaser na dniach dowale ale co z Progesteronem.
samopoczucie takie sobie. ale Libido srednio, poprostu spada " powietrze"


Zmieniony przez - Qdi w dniu 2018-05-05 16:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Probowales Proviron? Mi pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5533
Posiadam ale nie probowalem. Jak polecasz zastosowac? Jak dawke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qdi
Posiadam ale nie probowalem. Jak polecasz zastosowac? Jak dawke?

Doradzic nie moge, bo nie jestem fachowcem i na kazdego dziala inaczej. Ja mialem ponad norme, dale 7 dni 25 mg ed i zbilo mi prawie do minimum normy. Daj kilka dni po 25 mg i zrob badania, a bedziesz wiedzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
arek.z90
Qdi
Posiadam ale nie probowalem. Jak polecasz zastosowac? Jak dawke?

Doradzic nie moge, bo nie jestem fachowcem i na kazdego dziala inaczej. Ja mialem ponad norme, dale 7 dni 25 mg ed i zbilo mi prawie do minimum normy. Daj kilka dni po 25 mg i zrob badania, a bedziesz wiedzial.
dokladnie mozna tak sprobowac ,niektorym zbija prog wiec raczej nixlc nie ryzykujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5533
no wiec Tak uczynie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Próbuj, może akurat u ciebie zbije. U mnie niestety proviron nie zdaje się w tym przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5533
Pojade Tym Provi i zobacze co To Bedzie. dzieki za info jak by ktos jeszcze mial jakies sugestie ja chetnie wysłucham :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase pomoc w doborze środków

Następny temat

Pierwszy Cykl

WHEY premium