SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

produkty activlab w carrefour

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Witam! Dzisiaj udało mi się ustrzelić CLA i L-karnitynę w super cenie, mianowicie za 5 PLN. Produkty mają datę ważności do końca lutego, ale brałem już sporo przeterminowanych supli (z activlaba kretę i AminoEgzo) i nie narzekam ;))
Ceny w markecie bardzo korzystne (chodzi mi o produkty nieprzecenione), jednakże nieco się różnią od tych dostępnych w sklepie SFD. Etykiety Jabłczanu i mono są po polsku, jeszcze jakiś koktajl białkowy widziałem, którego również nie mogę wypatrzeć w necie.
Co to jest za linia ta z marketu ? (CLA i L-karnityna identyczne).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ne daleko trzeba bylo szukac
https://www.sfd.pl/Więcej_Activlabu__czyli_jesteśmy_w_sieciach_samoobsługowych!-t500786.html 

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Dodam, że trzeba uważać na market. Na kasie policzyli mi w normalnej cenie 19,99 PLN mimo, że na pudełkach była przyklejona cena 5 PLN. Blokada kasy, wzywanie kierownika, a w końcu zapłacenie zwykłej ceny i ubieganie się w BOK-u o zwrot. Dodam, że płaciłem kartą i teraz muszę czekać na przelew. Jednak za tą kasę było warto. Chciałem jedynie ostrzec przed nieuczciwą praktyką hipermarketu.
Gdybym miał rachunek na 300 PLN to pewnie nawet bym się nie zorientował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Jesli w takej bylo cenie opisane na polce , to w takiej musza Ci to sprzedac

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę. Chodzi o praktykę, która jest często spotykana w różnych sieciach hipermarketów. Mianowicie masz koszyk z produktami, które są wyprzedawane, a przy kasie nabijają ci starą cenę. To po prostu oszustwo.
Jak wspomniałem gdybym robił wielkie zakupy za kilkaset PLN to bym nawet nie zwrócił na to uwagi.
Możesz się Pitbull ustosunkować do tego co to za koktajl białkowy jest sprzedawany w tych sklepach ? Nie mogę go znaleźć w internetowych sklepach. Kojarzę, że białka było chyba z 24 g i 59 PLN za 700 gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Po tym linkiem znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Dobrze wiedziec , nie przegladam jakos doglebnie strony a tu widze ze sa wystawione produkty z hipermarketow

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Dobra opcja, potrzebuję jakieś białko na szybko z 700 gram to do marketu, a nie internet, albo przepłacać gdzie indziej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13678
smak wisnia bardzo dobry,mozna smialo brac.
szkoda ze BCAA to wiekszosc glutamina.
z tych marketowych mialem juz bulk,bialko,gainer i bcaa.
tez kupione taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
moim zdaniem proporcje bcaa do glutaminy sa ok.biore 20g i w tym mam 10g bcaa i 7g glutyaminy

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2012-02-26 13:28:54

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13678
to jak by był ktoś zainteresowany to chetnie sprzedam lub zamienie
http://activlab.pl/23/231/2322/view/360/Wglowodanowo-bialkowy-Koktajl-Odzywczy-1100-g

http://activlab.pl/23/231/2322/view/383/Wglowodanowo-bialkowy-Koktajl-Odzywczy-2200-g

Zmieniony przez - -Garfield- w dniu 2012-02-26 21:52:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plakaty..

Następny temat

Insulinox

WHEY premium