SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

procentowo uroda:)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
takie sie ostatnuio zastanawiałem z koleżka jak kobiety postrzegaja urodę mężczyzn w procentach :) wiem ze skomplikowane ale po krótce mówioć chodzi o to ,że cześto np.idzie dziewczyna z ładną figura natomist twarz ma jakbny brzydka:)Tak samo u męzczyzn .Jedni mają twarz srednia ale za ta łądne ciało,duże mięsnie.Z moich obserwacji doszedłęm do wniosku ze jezeli chłop ma meską twarz "kwadratową" i spore ciałko (miesnie nie tłuszczu)to jest atrakcyjny .Doszedłęm do tego obserwując fajne babeczki i ich chłopków itp.
Jak wam sie wydaje jak to się rozkłada procentowo?
np dzielac na twarz i ciało.
pozdrawiam

p.s wiem ze to smieszny post ale tresc pod wzgledęm merytoryki jest chyba dość zyciowa i tym samym godna rozpatrzenia :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
bueheheh ja jak tam wchodze to mnie łod razu mdli i na wejsciu pytam czy prali koszulkia jak nie jestem pewna to ich wacham i jak smierdzi nakazuje poprawe

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 278 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3956
Jak masz siano to masz wszystko.
A tak naprawdę to dla kobiet liczy się tylko charakter

-=SFD FIGHT CLUB=-

Życie jest piękne!!!!!!!!!!
A później się trzeźwieje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
zadaj to pytanie w szatni bo tu watpie ze uzyskasz satysfakcjonujace odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w szatni kazdy by zaraz zaczał sobie jaj robic a tego nie za bardzo chce...
głównie chodzi mi o zdanie kobiet ,mezczyzni wydaje mi sie ze nie potrafia ocenic który chłopak sie podoba kobietom a który nie...
napisz jenna jak ty myslisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
mysle (mam przynajmniej taka nadzieje) ze jesli chodzi o facetow to uroda ma procentowo niewielkie znaczenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
szefu ma kompleksy (joke) a tak serio to mysle ze wyglad ma jakies znaczenie ale napewno nie taaaaakie jak u kobiet

zreszta nigdy sie nad tym nie zastanawialem, mam powazniejsze problemy



PS. Glupi post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 686
CHŁOPCY !TAK DO KOŃCA NIE LICZY SIĘ WYGLĄD A WNĘTRZE!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak kobiety mowia a robia inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Szefu ju are bek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
taa tylko ze jak "kobieta" zobaczy np na plazy takiego ladnie zbudowanego typa to sie od razu slini
wiec chyba nie do konca wnetrze sie liczy, oczywiscie jak dziewczyna jest ladna ale jak z nia jestes sam na sam i masz wrazenie ze obcujesz z kawalkiem drewna to tez odrzuca

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1987
heh... życiowy post ja uważam, że dziewczyny patrzą na wygląd w bardzo dużym stopniu, im starsze tym mniej na to zwracają uwage, natomiast te młode gówniary, patrzą na wygląd w bardzo dużym stopniu, np mam koleżanki, tak 15 lat, i one gadają między sobą wszkole, idzie koleś a jedna do drugiej, ten jest brzydki, a druga mówi, ale ma tyłek fajny i taka z nimi gadka (a same są kurfa bzydkie jak chuuj ), ja rozumie, tak powinno być ale u chłopaków, to chłopacy mówią, fajna laska idzie fajny ma tyłek i nogi, a nie dziewczyny, one powinny być bardziej takie dorosłe a niby wiekiem już zaczynają być a rozumem to jeszcze w podstawówce zostają... i uważam, że osoba któa nie jest zbyt łądna, nie powinna oceniać innych, uważam, że tak powinna robić tylko osoba, któa ma powodzenie ! nie wiem***** zamotałem się, nie wiem czy sie rozczytacie ale jak za dużo myśle, to mam problemy z napisaniem tego logicznie aaa i jeszcze, jest u mnie w szkole koleś, skejcik, na początku roku jak przyszedłdo szkoły, to każda dziewczyna na nim oko zawiesiła, kazda się do niego śliniła, każda podchodziła i wogóle, ale dopiero kiedy go poznali dowiedzieli się ze codziennie jara zielsko, że fetuje pixuje, że kiedyś feta wysypała mu się na chodnik to wciągał z chodnika razem z piaskiem itp to wtedy dopiero zrozumiały że jest pusty i wogóle nie da się z nim sensownie pogadać... teraz trudno spotkac dziewczyne w szkole, któa się za nim obejrzy !! chyba rozumiecie sens tej historyjki ?! :>

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZSTEPY - zapobieganie

Następny temat

zimny pot po treningu

WHEY premium