SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z towarem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92
1. WIEK: 25
2. WAGA: 84
3. WZROST: 171
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 118
-udo: 62
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat
6. DIETA: Jest
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: omka,meta,enan
8. TRENING: 4xtyg
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: b. dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: klatka 150kg

Witam mam pewien problem 2 tygodnie temu zakupiłem środki ( genesis amp enan - bez kodów ) i ( medical enan ) jestem,na cyklu już 12dni a nic nie idzie nie wiem co się dzieje gdyż dobrze jem po 6-7 posiłów dziennie wysoko kalorycznych gdyż zależy mi na budowaniu masy ( nie koniecznie super jakości). Środki te biłem zmieszane w jednej strzykawce co 3 dni czyli 1ml genesis i 1ml medical w 1 pompce i jakimś cudem nie ma efektów .... a kolejne pytanie jest takie czy jeśli towar był fake i nie działał a na wszelki wypadek zastosuje 1 paczke hcg 5000ui i listek clomu to czy tym odblokiem zaburze wytwarzanie własnego teścia ?jeśli wymienione środki nawet nie działaly i nic nie blokowały
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
I takim oto sposobem okaże się że wszystkie firmy to walki. :) i wszyscy będziemy walić kreatyne i bcaa domiesniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Wbij i idź na badania teścia we krwi będziesz wiedział czy bijesz Kujawski czy enana ja czułem co kolwiek dopiero po 4 tyg.


Zmieniony przez - Flooky w dniu 2017-06-20 18:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92
tak ale enana czuć już w 1 tygodniu a tu nic...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Zrób badania i już . Odczucia można mieć różne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92
po za tym wbiłem już troche towaru w życiu i mi się to wszystko nie podoba... niby lepszy apetyt na jedzenie ale libido stoi w miejscu waga stoi w miejscu nie ma retencji wody w organizmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2932
12 dni to krótko na długi estr. Poczekaj z 3 tygodnie i ja jest tam test to powinien śmigłem zakręcić. Albo idź teraz na badanie testa całkowitego i będziesz miał czarne jak na białym. I po co Ci ten niby odblok? nie lepiej zakupić środki innej firmy po prostu jeśli te będą lipne?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
12 dni i nie ma efektów. Proszę cię... To są niecałe 2 tyg...

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92
z malay biłem enana 750mg tyg to w moment były efekty po tygodniu ....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92
a enan to tylko 1 estr więc nie rozkręca się długo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2932
Najprościej będzie iść na badanie. Wyjdzie dobrze to czekasz, słabo to zmieniasz lab i po temacie. Stężenie we krwi będzie wysokie jeśli masz tam testa, a czucie to już bardziej indywidualna sprawa. Ja długiego testa czuję po 3,4 tygodniach jeśli chodzi o libido.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
To że nie czujesz, nie znaczy że niedziala. Enana kompie Cię w 3 tyg i wtedy co ? Idź zrób badania proste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino?

Wiecej