SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z regeneracją, bardzo proszę o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5846

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 322
1. kiedyś mowili na mnie "Spartanin" :P mezomorfik
2. 29 lat
3. 83kg / 188cm
4. 3 lata w ratach, aktualnie 1 miesiąc
5. masa miesniowa, sylwetka Spartanina :P
6. mono, jabłczan, gainery
7. ---
8. ---
9. 10. 11. opisze poniżej

Witam serdecznie! To moj pierwszy post, wołam o pomoc brachy!

10 lat temu byłem w szczycie formy, siłownia przez 2 lata, wygrywane turnieje w grach zespolowych i tenisie ziemnym. Miałem wtedy 2 cykle kreatynowe z gainerami, rzeźba, siła - cacy (110kg wyciskałem przy wadze 70 kg). Pozniej byly studia i 2 cykle kreatynowe z gainerami przeplatane balangami i brakiem aktywnosci fizycznej. Po skonczeniu - stagnacja i czesto alkohol. Brzuszek urósł a Spartanin zamienił sie w Husarza ;) Dzisiaj mam 29 lat i postanowilem wrocic do formy i kondycji z przeszlosci, koniec z alko i fajkami, rzucilem 4 miechy temu. Trenuje w domu, wiem jak to robic z niewielką iloscia profesjonalnego sprzetu, preferuje starą szkole. Diete od miesiaca trzymam dobrą, opartą na wolowinie, rybach, kurczaku, jajach, nabiale, itd. - bez zmartwien. Cwicze z ciezarami od miesiąca i od samego poczatku biore cm3, bo kuzyn chcial wyrzucic w kibel. Efekty widac z tygodnia na tydzien. 2 tygi przed cm3 zaczalem brac tribullon black z treca, ze wzgledu na napiete życie osobiste, ale o tym za chwile. Od pol roku pracuje w nocy, tj. 4 nocki, 2 dni wolnego, 4 nocki, 2 wolne, itd... Z ciezarami trenuje w te 2 dni wolne + 2 razy w ciagu 4 dni pracujących = 4 razy w tygodniu. W wolnym czasie tenis ziemny 3-5 razy w miesiacu, koszykówka od swieta, kickboxing 3 razy w miesiacu na ogrodzie z ziomkiem, zależy mi na utrzymaniu szybkosci i zwinnosci. Po powrocie z pracy opiekuje sie 2-letnim synkiem, który pozwala mi na sen okolo 4-6 godzin na dobe, w ratach i nie jest to taki sen jak kiedys, a raczej "hibernacja". I tutaj pojawia sie moj problem z regeneracją... Za mało snu, lubie pospac 8-9h, ale te czasy odeszly jakis czas temu, rodzina przede wszystkim. Czy istnieje jakis suplement, który pomoglby mi w regeneracji??? Nigdy nie mialem tego problemu i nie mam o tym pojecia. A może za duzo trenuje? Kocham sport... Dodam, że dokupie jeszcze jedna puche cm3, żeby cykl potrwal 12-14 tygodni, dokupie takze witaminy i omega 3, a tribullona zostala z polowa puszki.

Co o tym myslicie? Licze na Was fachowcy ;) pozdro!

edit: cel: +10kg mięcha


Zmieniony przez - michałplirl w dniu 2017-06-05 14:49:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
bcaa, hmb - w to bym celowal. ps. ktora rakieta polski byles i w jakiej kategorii?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 322
bcaa i hmb... dzieki za lekture na najblizszy czas ;) turnieje tenisowe byly w charakterze amatorskim na terenie powiatu ;)

czekam z niecierpliwoscią na dalsze opinie!!! z gory dzieki brachy!!!


Zmieniony przez - michałplirl w dniu 2017-06-05 16:11:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie ma co wiecej pisac w temacie regeneracji. przede wszystkim odpowiednie zywienia, odpowiednia ikosc snu, malo stresu, a bcaa czy hmb to dodatek, ktory uzupelni reszte, bo bez tego co wymienilem nic nie bedzie dzialac tak jakbysmy tego chcieli

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
dodatkowo pamietac o cool down
http://potreningu.pl/articles/5212/cool-down---sposob-na-poprawe-regeneracji


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-06-05 17:05:18

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 322
elegancko! podoba mi sie ten cool down, troche poczytalem i przyjmuje wasze rady, dzieki! prosilbym jeszcze o odpowiedzi na takie pytania:
1. czy po zjedzeniu tribulon black (120kaps w 60 dni) moge od razu zapodac drugą puche? (podoba mi sie dzialanie tej roslinki, pomaga w intensywnym życiu) Czy może odczekac, jesli tak to jak dlugo?
2. zazwyczaj cwicze brzuch po kazdym treningu, min. 4 razy w tygodniu... czy to dobrze?
3. czy po zakonczeniu obecnego cyklu, uzyskam w TYM temacie porady odnosnie dalszej suplementacji? (czy musze znalezc odpowiednie miejsce na forum...?)




Zmieniony przez - michałplirl w dniu 2017-06-06 14:27:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
1. mozesz 2. zle 3. tak

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 322
//*/+-*hmmmmm ok to jak z tym brzuchem? za czesto? poczytam na wolnym...
jeszcze takie pytanie: chce wspomoc jakos żone, bo przemeczona jest, kupie jej lecytyne + minimalne dawki bcaa + witaminy, chcialem również zapodac jej zma, ale w skladzie porcji dziennej witamin jest 200% b12, 150% cynku i 40% magnezu, w zwiazku z tym dokupic sam magnez zamiast zma czy dodatkowo wrzucic jej to zma bo tych % jest za malo żeby uzyskac porządany efekt? dzieki!


Zmieniony przez - michałplirl w dniu 2017-06-06 17:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiscie biorę Witaminy,ZMA i jeszcze magnez do tego bo mi za malo i mialem straszne skurcze,zezy od aktywnosci a na regenerację jeszcze dodam Activlab Respawn jest dobry:)
Brzuch to 3 razy w tyg z obciazeniem najlepiej,do niedawna sam robilem źle i go za często cwiczylem a teraz robie tak i czuje poprawę,czeste cwiczenie brzucha to stary zabobon jak picie surowych jaj :) Brzuch i tak mocno dostaje w tyłek np.przy martwym ciagu ,podciąganiu


Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-06-06 18:52:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
co do treningu brzucha zalezy co na niego wykonuejsz? jak wyglada ten trening?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 322
mój trening brzucha po kazdym treningu to free style: ze 4 serie spięć + 3 serie z drążkiem od miotly na barkach, przy ugietych lekko nogach, stojąc, wykrecam tułów w prawo i lewo, napinając boczne miesnie brzucha... tak jak wspomnialem 10 lat temu cwiczylem ten brzuch z 5-6 razy w tygodniu i efekty byly na prawde bardzo dobre, teraz robie to 4 razy w tygodniu, czy to nadal za dużo TomQ ? na moj chlopski rozum, boje sie, że jak bede cwiczyl go za rzadko to spęcznieje, bo wciągam jak prosiak ostatnio... a brzucha bardziej wypukłego od klaty bym nie zniósł :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

X therm n thor czy clenburexin

WHEY premium